Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1,45L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1,45L
Pakovanje 1,45 l 20 prodavnica Barkod 8720181410611
219,00 din
najjeftinije u prodavnici dm, na akciji do 31.12.
151,03 din/l
Najskuplje je 549,97 din, +151% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,00 din399,00 din151,03 din/l
-
290,00 din524,52 din200,00 din/l+71,00 din
-
290,00 din524,52 din200,00 din/l+71,00 din
-
290,00 din524,52 din200,00 din/l+71,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd329,90 din227,52 din/l+110,90 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta332,20 din229,10 din/l+113,20 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta349,99 din241,37 din/l+130,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta356,00 din245,52 din/l+137,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik359,99 din248,27 din/l+140,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta374,99 din258,61 din/l+155,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta379,00 din261,38 din/l+160,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta379,99 din262,06 din/l+160,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta419,00 din288,97 din/l+200,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu419,99 din289,65 din/l+200,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta429,99 din296,54 din/l+210,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta459,90 din317,17 din/l+240,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,99 din344,82 din/l+280,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta519,99 din358,61 din/l+300,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad529,99 din365,51 din/l+310,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta549,97 din379,29 din/l+330,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 329,90 | 419,99 |
| 01.09.2026. | 329,90 | 419,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKS COCCOLINO BLUE 1.45LBB Trade
- OMEKSIVAC ZA VES COCCOLINO BLUE 1.45LČutura
- Coccolino BLUE SPLASH omekšivač 1,45ldm
- COCCOLINO BLUE 1,45L DELISTIRANOEuro Ša M
- OMEKŠIVAČ COCCOLINO 1450ML BLUEFortuna Market
- OM COCCOLINO BLUE 1.45LIdea, Mercator, Roda
- COCCOLINO BLUE 1.45LLuki
- Omeksivac Coccolino Blue 1.45lMega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −44 % po l
TEHNOHEMIJA OMEKŠIVAČ DEEP BLUE 2L
- Mere170,00
- Sunce (Qvattro)179,99
- Cash & Carry Plus219,99
85,00 din/l
−31 % po lDUEL SELECTION OMEKŠIVAČ BLUE ANGEL 2,45L
- Trnava Promet254,00
- VUM299,99
- Aleksandrović399,99
+4 prodavnice103,67 din/l- −28 % po l
SOFT OMEKSIVAC BLUE 2L FAMILY
- Cash & Carry Plus216,99
- Medius219,99
- Sunce (Qvattro)224,99
+4 prodavnice108,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l










