Cene → Kućna hemija → Čišćenje i pribor
Čišćenje i pribor
722 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−35%Sredstvo za čišćenje MER CLIN GLASS pumpica Tigger 500 ml
- Cash & Carry Plus189,99
- Aman%199,99
- RIČ204,99
+18 prodavnica379,98 din/l
−26%Sredstvo za Kuhinju Profesional Arf 600 ml
- Trnava Promet%219,00
- Metalac Market%219,99
- Medius232,99
+17 prodavnica365,00 din/l
−29%Sredstvo za Čišćenje Laminata Pronto 750 ml
- Trnava Promet449,00
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,89
+17 prodavnica598,67 din/l
Sredstvo za Čišćenje Univerzalno Vinegar Frosch 1 l
- Europrom259,90
- Šumadija Market292,00
- Cash & Carry Plus299,99
+17 prodavnica259,90 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Poda Pronto 750 ml
- VUM409,99
- Cash & Carry Plus424,99
- Sunce (Qvattro)427,99
+17 prodavnica546,65 din/l
−33%Sredstvo za Kupatilo Bath Mr.Proper 800 ml
- Medius%349,90
- Europrom359,90
- Cash & Carry Plus359,99
+17 prodavnica437,38 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Lilac Breeze Ajax 1 l
- Fortuna Market199,99
- Metalac Market207,00
- Morava231,00
+17 prodavnica199,99 din/l
−23%Sredstvo za Kupatilo Aktiv Gel Ocean Mer 700 ml
- Euro Ša M162,00
- Cash & Carry Plus164,99
- dm169,00
+17 prodavnica216,00 din/l
−28%Sredstvo za Odrzavanje Kuhinje Axel Krema 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%134,99
- Medius139,99
+15 prodavnica259,98 din/l
−41%Sprej za Nameštaj Antistatic Pronto 300 ml
- Cash & Carry Plus432,52
- Senta Promet437,24
- Trnava Promet459,00
+16 prodavnica1.441,73 din/l
−41%Sprej za Nameštaj Aloe Pronto 500 ml
- Cash & Carry Plus520,39
- Senta Promet526,07
- Trnava Promet552,00
+16 prodavnica1.040,78 din/l
−33%Frosch Cleaning Cream Lavanda 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Metalac Market199,00
- ZAM199,90
+15 prodavnica339,98 din/l
−39%Sredstvo za Kupatilo i Dezinfekciju Sanytol 500 ml
- Univerexport%299,99
- Trnava Promet303,00
- ZAM309,90
+15 prodavnica599,98 din/l
Sredstvo za Kupatilo WC Gel Lavanda Frosch 750 ml
- Euro Ša M203,00
- Medius209,99
- Šumadija Market216,00
+15 prodavnica270,67 din/l
Sredstvo za Čišćenje Parketa Emsal 1 l
- Medius419,99
- Sunce (Qvattro)419,99
- Trnava Promet424,00
+15 prodavnica419,99 din/l
−39%Sredstvo za Čišćenje Cream Cif 500 ml
- Prima179,00
- Sunce (Qvattro)199,99
- Maxi Online · Mega Maxi%229,99
+14 prodavnica358,00 din/l
−18%Maramice za Čišćenje Suve Swiffer 18/1
- VP Dima350,00
- Europrom629,90
- Idea · Mercator · Roda%659,99
+13 prodavnica19,44 din/kom
−24%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Cevtok Panonija 1 l
- Čutura225,00
- Trnava Promet%269,00
- Metro272,99
+15 prodavnica225,00 din/l
−37%FINISH za čišćenje mašine kapsule 3/1
- Maxi Online · Mega Maxi%389,99
- Trnava Promet390,00
- Lilly%419,99
+14 prodavnica130,00 din/kom
−46%CILLIT BANG Super čisto kupatilo 750ml
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
- Euro Ša M379,00
+14 prodavnica424,00 din/l
Odmašcivac 500 ml "Lava" 1/12 Maginus
- Cash & Carry Plus249,99
- Gomex289,99
- dm299,00
+15 prodavnica416,65 din/l
−32%Sredstvo Univerzalno i Dezinfekcija Sanytol 500 ml
- Trnava Promet303,00
- ZAM309,90
- Fortuna Market319,99
+14 prodavnica606,00 din/l
Sredstvo za Čišćenje Dezinfekciju Poda Sanytol 1 l
- Trnava Promet303,00
- ZAM309,90
- Fortuna Market319,99
+14 prodavnica303,00 din/l
−35%Sredstvo za Kupatilo WC Mint Frosch 750 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Medius209,99
+11 prodavnica226,65 din/l
−29%Sredstvo za Čišćenje Drvenih Podova Emsal 1 l
- Mega Maxi%309,99
- Sunce (Qvattro)329,99
- Cash & Carry Plus349,99
+14 prodavnica309,99 din/l
−40%Sredstvo za Čišćenje Multisuperficie Pronto 500 ml
- Cash & Carry Plus472,58
- Senta Promet477,71
- Trnava Promet501,00
+14 prodavnica945,16 din/l
−47%Sredstvo za Čišćenje Drvenih Podova Mr.Proper 1 l
- Univerexport%299,99
- Maxi Online · Mega Maxi%329,99
- ZAM359,90
+13 prodavnica299,99 din/l
Sredstvo za čišćenje toaleta WC gel DUCK 750 ml odstr.kame
- Medius199,99
- Cash & Carry Plus200,09
- Sunce (Qvattro)201,99
+14 prodavnica266,65 din/l
−24%BREF kuglice DUO 2x50g LAVANDA 10
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet205,00
- Morava219,72
+14 prodavnica1.999,90 din/kg
−28%Sredstvo za Kuhinju i Dezinfekciju Sanytol 500 ml
- Trnava Promet303,00
- Fortuna Market319,99
- Trlić319,99
+13 prodavnica606,00 din/l
−34%Sredstvo za Čišćenje Univerzalno Arf 600 ml
- Trnava Promet%219,00
- BB Trade%229,99
- VP Dima299,90
+13 prodavnica365,00 din/l
−42%Sredstvo za Čišćenje sa Sodom Frosch 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%259,99
- Euro Ša M271,00
- Medius299,99
+12 prodavnica519,98 din/l
−27%Sredstvo za Staklo Pumpica Frosch 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%229,99
- Metalac Market%229,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
+10 prodavnica459,98 din/l
Sredstvo za Čišćenje Slivnika Kuhinja Mr.Muscle 1 l
- Euro Ša M453,00
- Cash & Carry Plus454,99
- Tekijanka488,93
+13 prodavnica453,00 din/l
−29%Sredstvo za Kupatilo Pink Stuff 750 ml
- dm299,00
- ZAM299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+12 prodavnica398,67 din/l
−29%Sredstvo za Čišćenje Univerzalno Pink Stuff 750 ml
- ZAM299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Trnava Promet305,00
+12 prodavnica399,87 din/l
Sredstvo za Kupatilo Gel Mr.Proper 1 l
- Sunce (Qvattro)329,99
- VUM379,99
- Europrom389,00
+13 prodavnica329,99 din/l
−25%Sredstvo za Čišćenje Ajax 500 ml Crystal Clean Pumpica
- ZAM219,90
- Fortuna Market219,99
- Šumadija Market227,00
+13 prodavnica439,80 din/l
−53%Sredstvo za Kupatilo Lime Scale Bref 700 ml
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- Trnava Promet183,00
+11 prodavnica127,14 din/l
−22%Sred za Čišćenje Mr Proper Mandarin Kitchen 800 ml
- VP Dima225,00
- Europrom349,00
- Sunce (Qvattro)358,99
+13 prodavnica281,25 din/l
−23%Domestos-Blue 750 ml
- Senta Promet220,79
- Trnava Promet221,00
- Euro Ša M244,00
+13 prodavnica294,39 din/l
−48%Bref WC Sanit 700 ml Limun
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Europrom%169,90
- Euro Ša M172,00
+11 prodavnica171,43 din/l
−24%Sredstvo za Čišćenje Univerzalno Frosch 500 ml
- VUM249,99
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Lilly%289,99
+10 prodavnica499,98 din/l
−10%Sredstvo za Kupatilo Mandarina Mr.Muscle 750 ml
- Cash & Carry Plus359,99
- Sunce (Qvattro)%359,99
- Senta Promet361,24
+12 prodavnica479,99 din/l
−25%CILLIT BANG sredstvo protiv buđi 750ml
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M395,00
- Sunce (Qvattro)429,99
+12 prodavnica424,00 din/l
−24%Sredstvo za Staklo Pumpica Deep Ocean Pompa 750 ml
- Univerexport%164,99
- Euro Ša M168,00
- Aleksandrović169,99
+12 prodavnica219,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Cream Pink Flower Cif 500 ml
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trlić249,99
- Luki299,00
+12 prodavnica339,98 din/l
−20%Sredstvo za Kupatilo Pine Domestos 1,25 l
- Euro Ša M349,00
- Cash & Carry Plus349,99
- Sunce (Qvattro)369,99
+12 prodavnica279,20 din/l































