Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Rav. Ploča Dr.Beckman 250 ml

Sredstvo za Čišćenje Rav. Ploča Dr.Beckman 250 ml
Pakovanje 250 ml 14 prodavnica Barkod 4008455602011
379,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 31.10.
1.519,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 569,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
379,99 din505,99 din1.519,96 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta399,00 din1.596,00 din/l+19,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula400,00 din1.600,00 din/l+20,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik429,99 din1.719,96 din/l+50,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta443,00 din1.772,00 din/l+63,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu475,00 din1.900,00 din/l+95,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 479,23 – 516,67 din497,95 din1.991,80 din/l+117,96 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,99 din1.999,96 din/l+120,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta529,99 din2.119,96 din/l+150,00 din
-
529,99 din2.119,96 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta529,99 din2.119,96 din/l+150,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta529,99 din2.119,96 din/l+150,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd529,99 din2.119,96 din/l+150,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta569,99 din2.279,96 din/l+190,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Univerexport · Maxi · Idea · Roda · Mercator · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 399,00 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 499,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CISTAC RAVNIH PLOCA STEDN JAKA DR. BECKMANN 250ML MAroma, City
- SRED.ZA RAVNE PLOCE STEDNJAKA SPREJ 250mlCash & Carry Plus
- Dr.Beckmann sred.za čiš.ravnih pl. 250mldm
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE RAVNIH PLOČA ŠPORETA 250ML DRBECKMANN PUMPICAFortuna Market
- ČISTAČ RAVNIH PL ŠPOR 250ML DR BECKIdea, Mercator, Roda
- DR.BECKMANN CISTAC RAVNIHPLOCA SPORETA 250MLLilly
- Sred./cisc.keram.rav.ploca Dr.Beck250mlMaxi Online, Mega Maxi
- DR.BECK.CISTAC RAVNIH PLOPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
Sredstvo za Čišćenje Inoxa Vir 250 ml
- Mega Maxi%139,99
- Luki239,00
- Trnava Promet240,00
+2 prodavnice559,96 din/l
−63 % po lSredstvo za ciscenje abrazivno SAP.ARF cream 0400 Profesional
- Trnava Promet225,00
- Metro226,99
- Trlić289,90
+11 prodavnica562,50 din/l- −62 % po l
Sredstvo za Ciscenje Masine za Ves Clenid 400 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Trnava Promet255,00
- Gomex305,10
574,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l










