Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Kupatilo WC Gel Lavanda Frosch 750 ml

Sredstvo za Kupatilo WC Gel Lavanda Frosch 750 ml
Najskuplje je 299,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
203,00 din270,67 din/l
-
Medius33 radnje u 15 mesta209,99 din279,99 din/l+6,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd216,00 din288,00 din/l+13,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta219,00 din292,00 din/l+16,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta225,00 din300,00 din/l+22,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta259,99 din346,65 din/l+56,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd259,99 din346,65 din/l+56,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta259,99 din346,65 din/l+56,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta259,99 din346,65 din/l+56,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad261,99 din349,32 din/l+58,99 din
-
262,99 din350,65 din/l+59,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta262,99 din350,65 din/l+59,99 din
-
263,99 din351,99 din/l+60,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun263,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača263,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac263,99 din
- Kragujevac · Metro263,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta267,13 din356,17 din/l+64,13 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta269,97 din359,96 din/l+66,97 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula269,99 din359,99 din/l+66,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 266,99 – 293,99 din276,99 din369,32 din/l+73,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta299,99 din399,99 din/l+96,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 199,90 | 259,99 |
| 18.09.2026. | 199,90 | 259,99 |
| 01.09.2026. | 199,90 | 251,99 |
Promene cene
- dm 01.10. 269,00 → 225,00 din -16%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FROSCH WC GEL 750ML LAVANDAAleksandrović
- SREDSTVO ZA ODRZAVANJE TO ALETA FROSCH WC GEL LAVANAroma, City
- WC SANITAR GEL FROSCH LAVANDER 0.75LBB Trade
- WC GEL FROSH LAVANDA 750mlCash & Carry Plus
- Frosch Lavanda WC Gel 750mldm
- FROSCH WC GEL LAVANDER 750MLEuro Ša M
- SANITAR FROSCH WC GEL LAVENDER 750MLGomex
- WC GEL FROSCH LAVANDA 750ML WERNERIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lSredstvo za Kupatilo WC Saniper Panonija 1 l
- Soulfood109,99
- BB Trade197,97
- Univerexport%209,99
+21 prodavnica109,99 din/l
−53 % po lSredstvo za Kupatilo Total Protection Bref 700 ml
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- Trnava Promet183,00
+10 prodavnica127,14 din/l
−53 % po lSredstvo za Kupatilo Lime Scale Bref 700 ml
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- Trnava Promet183,00
+11 prodavnica127,14 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l








