Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Slivnika Kuhinja Mr.Muscle 1 l

Sredstvo za Čišćenje Slivnika Kuhinja Mr.Muscle 1 l
Najskuplje je 765,00 din, +69% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
453,00 din453,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula454,99 din454,99 din/l+1,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta488,93 din488,93 din/l+35,93 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu489,99 din489,99 din/l+36,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta495,00 din495,00 din/l+42,00 din
-
629,99 din629,99 din/l+176,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta629,99 din629,99 din/l+176,99 din
-
642,00 din642,00 din/l+189,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun642,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača642,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac642,00 din
- Novi Sad · Metro642,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad697,99 din697,99 din/l+244,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd699,99 din699,99 din/l+246,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta699,99 din699,99 din/l+246,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din699,99 din/l+246,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta713,99 din713,99 din/l+260,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta715,99 din715,99 din/l+262,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 728,99 – 771,99 din728,99 din728,99 din/l+275,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta765,00 din765,00 din/l+312,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Mercator · Roda · Idea · Aman · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 453,00 | 698,99 |
| 22.09.2026. | 453,00 | 698,99 |
| 01.09.2026. | 453,00 | 690,99 |
Promene cene
- Maxi Online 02.10. 681,99 → 629,99 din -8%
- Mega Maxi 02.10. 681,99 → 629,99 din -8%
- dm 01.10. 729,00 → 495,00 din -32%
- Lilly 01.10. 679,99 → 715,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MR.MUSCLE CISTAC ODVODA ZA KUHINJEAman
- SRED.ZA SLIVNIKE GEL MR MUSCOLO 1/1 LCash & Carry Plus
- Mr.Muscle cistac odvoda za kuhinje 1ldm
- MR MUSCLE CISTAC ODVODA ZA KUHINJE 1LEuro Ša M
- ČISTAČ ODVODA ZA KUHINJE 1L MR.MUSCIdea, Mercator, Roda
- MR. MUSCLE CISTAC ODVODA ZA KUHINJU 1LLilly
- Cistac odvoda za kuhinje Mr.Muscle 1000mMaxi Online, Mega Maxi
- 1L MR. MUSCLE CISTAC ODVODA-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−50 % po lSredstvo za Čišćenje Slivnika Cevtok Panonija 1 l
- Čutura225,00
- Trnava Promet%269,00
- Metro272,99
+15 prodavnica225,00 din/l- −65 % po l
Sredstvo za čišćenje toaleta Sanitar LAVAX fresh 750 ml
- Cash & Carry Plus119,99
- Trnava Promet148,00
- Senta Promet163,09
+1 prodavnica159,99 din/l
−65 % po lSredstvo za čišćenje stakla/pumpica Premia 750ml
- Profi119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi132,99
- Shop&Go137,99
159,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−38%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Anti Calc. Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+27 prodavnica399,98 din/l











