Cene → Kućna hemija → Sredstvo Univerzalno i Dezinfekcija Sanytol 500 ml

Sredstvo Univerzalno i Dezinfekcija Sanytol 500 ml
Najskuplje je 549,99 din, +82% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
303,00 din606,00 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta309,90 din619,80 din/l+6,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik319,99 din639,98 din/l+16,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula334,99 din669,98 din/l+31,99 din
-
339,99 din499,99 din679,98 din/l+36,99 din
-
339,99 din466,99 din679,98 din/l+36,99 din
-
339,99 din466,99 din679,98 din/l+36,99 din
-
339,99 din466,99 din679,98 din/l+36,99 din
-
349,99 din460,35 din699,98 din/l+46,99 din
-
349,99 din460,35 din699,98 din/l+46,99 din
-
349,99 din460,35 din699,98 din/l+46,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta369,00 din738,00 din/l+66,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta399,97 din799,94 din/l+96,97 din
-
419,99 din839,98 din/l+116,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro419,99 din
- Beograd · Metro, Zemun419,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača419,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac419,99 din
- Kragujevac · Metro419,99 din
- Niš · Metro419,99 din
- Novi Sad · Metro419,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad449,99 din899,98 din/l+146,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 471,40 – 519,28 din489,81 din979,62 din/l+186,81 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta549,99 din1.099,98 din/l+246,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Maxi · Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 303,00 | 460,35 |
| 22.09.2026. | 303,00 | 460,35 |
| 01.09.2026. | 295,00 | 460,35 |
Promene cene
- BB Trade 01.10. 449,97 → 399,97 din -11%
- Trnava Promet 22.09. 295,00 → 303,00 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SREDSTVO ZA CISCENJE UNIVERZALNO SANYTOL 500MLAroma, City
- SRED SANYTOL 500ML UNIVERZALNOBB Trade
- SANYTOL UNIVERZALNA DEZINFEKCIJA 500MLCash & Carry Plus
- SANYTOL univer.sredstvo za dezinf.500mldm
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE VIŠENAMENSKO 500ML SANYTOLFortuna Market
- SRED UNIVERZAL ZA DEZINF 500ML SANYIdea, Mercator, Roda
- SANYTOL VIŠENAMENSKO SREDZA CIŠCENJE I DEZINF 500MLilly
- Univerzalno sredstvo Sanytol 500mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po lSredstvo za Čišćenje Univerzalno Arf 600 ml
- Trnava Promet%219,00
- BB Trade%229,99
- VP Dima299,90
+13 prodavnica365,00 din/l
−34 % po lSredstvo za Čišćenje Univerzalno Pink Stuff 750 ml
- ZAM299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Trnava Promet305,00
+12 prodavnica399,87 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l







