Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MULTISUPERFICIE PRONTO 500ML

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MULTISUPERFICIE PRONTO 500ML
Pakovanje 500 ml 17 prodavnica Barkod 5000204709759
472,58 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
945,16 din/l
Najskuplje je 812,99 din, +72% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
472,58 din945,16 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta477,71 din955,42 din/l+5,13 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta501,00 din1.002,00 din/l+28,42 din
-
519,99 din860,99 din1.039,98 din/l+47,41 din
-
519,99 din829,99 din1.039,98 din/l+47,41 din
-
519,99 din860,99 din1.039,98 din/l+47,41 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta529,90 din1.059,80 din/l+57,32 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,00 din1.198,00 din/l+126,42 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta619,99 din1.239,98 din/l+147,41 din
-
659,99 din1.319,98 din/l+187,41 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro659,99 din
- Beograd · Metro, Zemun659,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača659,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac659,99 din
- Niš · Metro659,99 din
- Novi Sad · Metro659,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta705,99 din1.411,98 din/l+233,41 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad729,99 din1.459,98 din/l+257,41 din
-
dm136 radnji u 48 mesta739,00 din1.478,00 din/l+266,42 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 732,99 – 806,99 din761,99 din1.523,98 din/l+289,41 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu805,00 din1.610,00 din/l+332,42 din
-
812,99 din1.625,98 din/l+340,41 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta812,99 din1.625,98 din/l+340,41 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 299,99 | 717,99 |
| 20.09.2026. | 299,99 | 717,99 |
| 18.09.2026. | 299,99 | 662,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 657,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PRONTO MULTISUPERFICIE SPREJ 500MLAleksandrović
- SRED.PRONTO VISENAM.CISCENJE SP 500MLCash & Carry Plus
- PRONTO MULTI SUPERF.RASPRŠIV. 5IN1 500MLdm
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PRONTO MULTI RASPRŠIVAČ 375MLGomex
- RASPRŠIVAČ PRONTO MULTISUPE 500ML JIdea, Mercator, Roda
- PRONTO MULTI RASPRSIVAC 500MLLilly
- Pronto Multisuperfice raspr.5u1 500mlMaxi Online, Mega Maxi
- 500 ML PRONTO MULTISUP. RASPRS-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM PINK FLOWER CIF 500ML
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trlić249,99
- RIČ%289,99
+12 prodavnica339,98 din/l
−64 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE TEPIHA ARF 750ML
- VUM254,99
- Trlić319,90
- Transkom 94519,00
+1 prodavnica339,99 din/l
−63 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM CITRUS FROSCH 500ML
- Transkom 94175,00
- Fortuna Market179,99
- VUM179,99
+28 prodavnica350,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Aleksandrović289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
+31 prodavnica299,99 din/l
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l









