Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −10%
Llums Forever Flawless Tecni Puder 025 Sandy 30 ml
- Lilly%809,99
26.999,67 din/l - −10%
Llums Forever Flawless Tecni Puder 030 Desert 30 ml
- Lilly%809,99
26.999,67 din/l - −10%
Curaprox Perio Plus Zero200 ml + CS 5460 Gratis
- Lilly%1.349,99
−10%Sladoled Štapić Rumenko Frikom 53 g
- Luki35,00
- Sunce (Qvattro)%45,00
- Aksa60,00
+28 prodavnica660,38 din/kg
−10%Sladoled Štapić Sneško Frikom 46 g
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)55,00
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go57,99
+29 prodavnica869,57 din/kg
−10%Sladoled Štapić Cmok Frikom 54 g
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)55,00
- Gomex%67,50
+28 prodavnica740,74 din/kg
−10%Kinder bueno white T1x20 90ml
- Čutura169,99
- Super Vero189,99
- Prima199,50
+3 prodavnice2.741,77 din/kg
−10%Ulje Sun Suvo Gel Spf20 90 ml Ziaja
- Idea · Mercator · Roda%900,00
10.000,00 din/l
−10%Vino Edizione Bianco 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%3.599,99
4.799,99 din/l- −10%
Sladoled Nuii Anatolian Pistachio 90 ml
- Gomex%227,81
2.531,22 din/l
−10%Sladoled Kornet King Malina Cake Frikom 220 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Gomex%194,06
+31 prodavnica568,18 din/l
−10%Kornet Maxi. Jog.S.V.167 ml
- Trlić140,00
- Šumadija Market149,00
- Aksa160,00
+16 prodavnica838,32 din/l
−10%Sladoled Frikom Macho Banana Bread 63 g
- Gomex%126,56
2.008,89 din/kg
−10%Ulje Maslinovo Extra Virgin Luglio 750 ml
- Trnava Promet783,00
- ZAM799,90
- Fortuna Market829,99
+7 prodavnica1.044,00 din/l
−10%Sladoled Sendvič Macho Caramel Frikom 84,5 g
- Luki90,00
- RIČ110,00
- Transkom 94110,00
+19 prodavnica697,67 din/l
−10%Sladoled Kornet Kapri Frikom 160 ml
- Luki90,00
- Gomex%151,88
- Super Vero167,99
+21 prodavnica562,50 din/l- −10%
Sir Ementaler Bayerntaler Zott 3 kg
- Idea · Mercator · Roda%2.069,99
690,00 din/kg
−10%Jogurt Planinski Milk House 2,8% mm 1,5 kg Boca
- Univerexport169,99
- Aman174,99
- Tekijanka%179,99
+8 prodavnica113,33 din/kg
−10%Sladoled Štapić Kontiki Frikom 70 ml
- Aksa70,00
- Gomex%84,37
- Sunce (Qvattro)93,49
+18 prodavnica1.000,00 din/l- −10%
Sladoled Frikom Kontiki Mango 54 g
- Gomex%84,37
1.562,41 din/kg
−10%Supa Bistra Kokošija Štrumfovi Aleva 50 g
- Trnava Promet64,00
- Euro Ša M70,00
- Univerexport%73,99
+8 prodavnica1.280,00 din/kg- −10%
Parfem FLERT 20ml 49
- Trnava Promet%235,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Luki329,00
11.750,00 din/l
−10%Ratluk Yumis Orah 190 g
- Tekijanka%124,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Šumadija Market152,00
+3 prodavnice657,84 din/kg
−10%Paprika Mlevena Slatka Dimljena Kotanyi 25 g
- Euro Ša M88,00
- Aleksandrović99,99
- Univerexport%99,99
+9 prodavnica3.520,00 din/kg
−10%Hrana za Pse Small Denta Stix Pedigree 110 g
- Super Vero%184,99
- Trnava Promet188,00
- Maxi · Mega Maxi · Profi%199,99
+30 prodavnica1.681,73 din/kg
−10%ZP Astera Parodont White 75 ml
- Idea · Mercator · Roda%450,00
6.000,00 din/l
−10%Kikiriki Puter 170 g Granum
- dm255,00
- Super Vero%263,99
- Senta Promet271,57
+8 prodavnica1.500,00 din/kg
−10%Mleko Sveže 3,5% mm 1 l Zapis Tare
- Metalac Market159,00
- Europrom159,90
- Super Vero%163,99
+14 prodavnica159,00 din/l
−10%Bombone Čokoladne sa Čokoladom M&M 150 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport318,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%319,99
+10 prodavnica1.999,93 din/kg- −10%
Teleći But BK Nedeljković
- Idea · Mercator · Roda%2.299,00
−10%ANITRA Duck WC 2*36gr korpica Aqua Blue
- Euro Ša M246,00
- Trnava Promet261,00
- RIČ269,99
+5 prodavnica3.075,00 din/kg
−10%Vino Belo Sauvignon Blanc Salaš Naš 0,75 l
- Aleksandrović499,99
- Senta Promet%549,99
- Cash & Carry Plus589,99
+9 prodavnica666,65 din/l
−10%Vino Crveno Cabarnet Sauvignon Salaš Naš 0,75 l
- Senta Promet%549,99
- Roda649,99
- Univerexport668,80
+2 prodavnice733,32 din/l
−10%Vino Rose Salaš Naš 0,75 l
- Senta Promet%549,99
- Cash & Carry Plus589,99
- Aleksandrović599,99
+4 prodavnice733,32 din/l
−10%Sladoled Multipack Štapić Plazma Frikom 270 ml
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus454,99
- Tekijanka460,40
+27 prodavnica1.666,63 din/l
−10%Zelene masline bez kostice Gustona 880g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%339,99
- Shop&Go391,99
386,35 din/kg
−10%Frosch Spiritus za staklo dopuna 750ml
- Mega Maxi%284,99
- Maxi Online315,99
- dm319,00
379,99 din/l
−10%Vino Crveno Trulli Primitivo 0,75 l
- Univerexport1.999,00
- Mega Maxi%2.299,00
- Super Vero2.339,99
+4 prodavnice2.665,33 din/l
−10%Kobasica Grill Balkanska Yuhor 320 g
- Lidl369,99
- RIČ379,99
- Europrom419,90
+12 prodavnica1.156,22 din/kg
−10%Sok Fructal Natura Celer Kruška0,7 l
- Mega Maxi%459,99
- Super Vero485,99
- Roda539,99
+2 prodavnice657,13 din/l
−10%Voćni Napitak Cokić na Eksić Multivitamin 0,33 l
- Trnava Promet117,00
- Maxi · Mega Maxi%128,99
- Čutura129,99
+14 prodavnica354,55 din/l
−10%Džin&Tonic Beefeater 0,25 l
- Cash & Carry Plus184,99
- Super Vero%211,99
- Sunce (Qvattro)219,99
+11 prodavnica739,96 din/l
−10%Džin&Tonic Beefeater Pink 0,25 l
- Cash & Carry Plus184,99
- Super Vero%211,99
- Sunce (Qvattro)219,99
+9 prodavnica739,96 din/l
−10%Jogurt Grčki Dukatos Višnja Vanila 150 g
- Maxi · Mega Maxi%82,99
- Super Vero84,99
- Cash & Carry Plus89,99
+19 prodavnica553,27 din/kg
−10%Kolači Domaći Mix Laki s 700 g
- Cash & Carry Plus749,99
- Sunce (Qvattro)%829,99
- Univerexport1.299,99
+2 prodavnice1.071,41 din/kg
−10%Kafa Kapsule Nescafe Dolce Gusto Milano 99,2 g
- Gomex%829,99
8.366,83 din/kg
−10%Kafa Kapsule Nescafe Dolce Gusto Roma 99,2 g
- Gomex%829,99
8.366,83 din/kg
−10%Deo Stik Men Nightpanther Old Spice 50 ml
- Fortuna Market369,99
- Mega Maxi%489,99
- dm499,00
+5 prodavnica7.399,80 din/l































