Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → ENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER PEACH LIMENKA 0.5L
ENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER PEACH LIMENKA 0.5L
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8600037008851
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
159,98 din/l
⚠ Pre akcije bilo je i 74,99 din (01.09.)
Najskuplje je 94,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din99,99 din159,98 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta94,99 din189,98 din/l+15,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 94,99 | 97,49 |
| 20.09.2026. | 94,99 | 97,49 |
| 01.09.2026. | 94,99 | 94,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUARANA JOKER PEACH 0.5L CANAman
- ENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER PEACH LIMENKA 0.5LGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−14 % po lENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER 0,5L
- Morava69,00
- Medius%74,90
- Transkom 9479,90
+31 prodavnica138,00 din/l
−13 % po lENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER KIWI 0,5L
- Mikromarket%69,99
- Medius%74,90
- Aman%79,99
+27 prodavnica139,98 din/l- −30 % po l
Energetsko piće Red Rain 0.33l PET
- Mere37,00
- Trnava Promet37,00
112,12 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%ENERGETSKO PIĆE GUARANA 0,5L
- Maxi · Mega Maxi · Profi%74,99
- Cash & Carry Plus76,99
- Transkom 9479,90
+32 prodavnice149,98 din/l
−32%ENERGETSKO PIĆE GUARANA 0,25L
- Medius%59,90
- Aman%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+29 prodavnica239,60 din/l
−11%ENERGETSKO PIĆE ULTRA 0,25L
- Cash & Carry Plus72,99
- Leon75,99
- Trnava Promet77,00
+31 prodavnica291,96 din/l
−32%ENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER 0,25L
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Aleksandrović74,99
+29 prodavnica239,96 din/l
−25%ENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER 0,5L
- Morava69,00
- Medius%74,90
- Transkom 9479,90
+31 prodavnica138,00 din/l
−32%ENERGETSKO PIĆE GUARANA AZIJANA 0,25L
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Aroma%64,99
- Trnava Promet%66,00
+27 prodavnica239,96 din/l
−19%ENERGETSKO PIĆE GUARANA GAMEON TROPICAL 0.5L
- ZAM%99,90
- Podunavlje%104,99
- Cash & Carry Plus109,99
+28 prodavnica199,80 din/l
−25%ENERGETSKO PIĆE GUARANA JOKER MANGO 0,5L
- Medius%74,90
- Maxi · Mega Maxi%74,99
- Aman%79,99
+27 prodavnica149,80 din/l













