Cene → So i začini → THOMY MAJONEZ 80g

THOMY MAJONEZ 80g
Pakovanje 80 g 2 prodavnice Barkod 7613036679725
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
999,88 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din999,88 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din1.249,88 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 79,99 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 89,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MAJONEZ THOMY 80G KESA NESTLESenta Promet
- THOMY MAJONEZ 80gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Thomy Chili 80g #24
- Euro Ša M81,00
- RIČ89,99
- Aman94,99
1.012,50 din/kg
THOMY MAJONEZ 20GR KESA
- Trlić29,99
- Europrom32,90
- Čutura34,99
1.499,50 din/kg
THOMY BELI LUK 80G
- Euro Ša M78,00
- Super Vero105,99
975,00 din/kg
THOMY MAJONEZ 160g
- Trlić129,99
- Europrom149,90
812,44 din/kg
Thomy majonez 80g kesica #20
- Euro Ša M41,00
- Europrom89,90
512,50 din/kg
Thomy Tartar kesica 80g #24
- RIČ84,99
- Sunce (Qvattro)94,99
1.062,38 din/kg






