Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA GAZIRANA MG MIVELA 1,75L.

VODA GAZIRANA MG MIVELA 1,75L.
Pakovanje 1,75 l 34 prodavnice Barkod 8600599002052
70,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
40,00 din/l
Najskuplje je 112,00 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
70,00 din40,00 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta76,00 din43,43 din/l+6,00 din
-
79,99 din94,97 din45,71 din/l+9,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta84,00 din48,00 din/l+14,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta84,99 din48,57 din/l+14,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula84,99 din48,57 din/l+14,99 din
-
85,85 din49,06 din/l+15,85 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun85,85 din
- Beograd · Metro, Krnjača85,85 din
- Beograd · Metro, Vidikovac85,85 din
- Kragujevac · Metro85,85 din
- Niš · Metro85,85 din
- Novi Sad · Metro85,85 din
- Palić · Metro85,85 din
- Šabac · Metro85,85 din
-
85,99 din99,90 din49,14 din/l+15,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad87,99 din50,28 din/l+17,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta89,00 din50,86 din/l+19,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta89,90 din51,37 din/l+19,90 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 89,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik89,99 din51,42 din/l+19,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3389,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4989,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 689,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/589,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb89,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3889,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 789,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2689,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4389,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1089,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb89,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6889,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2589,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 689,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29689,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb89,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta89,99 din51,42 din/l+19,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta91,99 din52,57 din/l+21,99 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova93,99 din53,71 din/l+23,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta95,00 din54,29 din/l+25,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta95,99 din54,85 din/l+25,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta99,90 din57,09 din/l+29,90 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din57,14 din/l+29,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din57,14 din/l+29,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta99,99 din57,14 din/l+29,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd103,00 din58,86 din/l+33,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta109,00 din62,29 din/l+39,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta109,99 din62,85 din/l+39,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu111,00 din63,43 din/l+41,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta112,00 din64,00 din/l+42,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 70,00 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 70,00 | 89,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MIVELA 1.75L GAZ.ZEL.Aleksandrović
- VODA MG MIVELA GAZIRANA 1,75L PETAman
- MINERALNA GAZIRANA VODA MG MIVELA 1,75LAroma, City
- VODA MIVELA GAZIRANA 1.75L PETBB Trade
- MINERALNA VODA MIVELA MG GAZIRANA 1.75LCash & Carry Plus
- MG MIVELA GAZIRANA VODA 1,75LEuro Ša M
- MIVELA MG GAZIRANA 1.75l PETEuroprom
- VODA MIVELA MG GAZIRANA PET 1.75LGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −55 % po l
FIZZ GAZIRANA MINERALNA VODA 2L
- Svetofor35,80
- Luki49,90
- Gomex54,99
17,90 din/l - −55 % po l
Voda Ladna 2l gazirana Bahus 6
- Trnava Promet36,00
- Euro Ša M51,00
18,00 din/l - −53 % po l
Mineralna voda Perun gazirana 2l
- Svetofor37,90
- Mere39,00
18,95 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+36 prodavnica39,72 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi · Mega Maxi · Profi%91,99
- Morava%95,00
- Metro95,94
+36 prodavnica36,80 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+38 prodavnica33,71 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l



