Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MINI HAZELNUT TWIX 46G

ČOKOLADA MINI HAZELNUT TWIX 46G
Pakovanje 46 g 27 prodavnica Barkod 5000159608794
79,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM, na akciji do 09.10.
1.738,91 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 129,99 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din99,99 din1.738,91 din/kg
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 95,99 – 111,99 din79,99 din99,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din99,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din99,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din94,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din93,99 din1.738,91 din/kg
-
Maxi Online akcija do 07.10.79,99 din93,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din93,99 din1.738,91 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta89,00 din1.934,78 din/kg+9,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta89,90 din1.954,35 din/kg+9,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula89,99 din1.956,30 din/kg+10,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta91,00 din1.978,26 din/kg+11,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad94,99 din2.065,00 din/kg+15,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta97,97 din2.129,78 din/kg+17,98 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta99,90 din2.171,74 din/kg+19,91 din
-
Aleksandrović16 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta104,99 din2.282,39 din/kg+25,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu105,00 din2.282,61 din/kg+25,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta106,00 din2.304,35 din/kg+26,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta108,00 din2.347,83 din/kg+28,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta129,99 din2.825,87 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 89,00 | 99,99 |
| 27.09.2026. | 89,00 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 99,99 |
Promene cene
- VUM 27.09. 79,99 → 99,99 din +25%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TWIX HAZELNUT 46GAleksandrović, Euro Ša M, Medius, Morava
- COKOLADICA TWIX HAZELNUT 46GAman, Aroma, City, Čutura
- BAR COKO TWIX HAZELNUT 46GBB Trade
- COKOLADA TWIX HAZELNUT 46grCash & Carry Plus
- TWIX HAZELNUT 50gEuroprom
- TWIX 46G HAZELNUTFortuna Market
- BAR TWIX HAZELNUT 46GIdea, Mercator, Roda
- Twix Hazelnut 46gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, RIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−62 % po kgČOKOLADA MINI VIŠNJA CICA MACA 30G
- Aksa20,00
- Trnava Promet34,00
- Euro Ša M37,00
+14 prodavnica666,67 din/kg
−62 % po kgČOKOLADA MINI SUVO GROŽĐE CICA MACA 30G
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
−60 % po kgČOKOLADA MINI KIKIRIKI&KARAMELA SPRINT 50G
- Cash & Carry Plus34,99
- Trlić39,99
- Univerexport41,83
+1 prodavnica699,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 200G
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 90G
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−24%ČOKOLADA MINI SA PUNO MLEKA KIDY 30G
- Aksa30,00
- VUM%37,99
- Fortuna Market%39,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg



