Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−10%Vino Belo Trijumf Aleksandrović 0,75 l
- Šumadija Market1.605,00
- VUM1.619,99
- Trnava Promet1.652,00
+19 prodavnica2.140,00 din/l
−10%Proizvod na Bazi Biljne Masti Viotros 200 g
- ZAM249,90
- VUM249,99
- BB Trade269,97
+19 prodavnica1.249,50 din/kg
−10%Sladoled Sendvič Macho Caramel Frikom 84,5 g
- Luki90,00
- RIČ110,00
- Transkom 94110,00
+19 prodavnica697,67 din/l
−9%Mlečni Napitak Čokolada i Lešnik Milka 250 ml
- Senta Promet129,94
- Podunavlje%139,99
- VUM139,99
+19 prodavnica519,76 din/l
−9%Vino Crveno Cabernet 13.Jul 0,75 l
- Trnava Promet594,00
- Metro599,00
- Transkom 94599,00
+19 prodavnica792,00 din/l
−9%Kefir Meggle 2,8% mm 330 g PET
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro71,50
- Medius%72,90
+19 prodavnica212,09 din/kg
−9%Dr Milk Unikatos Meki Sir u Salamuri 45% mm 450 G/500 g
- Europrom279,90
- Šumadija Market299,90
- VUM%309,99
+19 prodavnica559,80 din/kg
−9%Vinjak XO Rubin 0,7 l Kutija
- Aroma5.999,99
- Čutura6.482,00
- Tekijanka7.499,99
+19 prodavnica8.571,41 din/l
−8%Bar Protein Čokolada Bonžita 50 g
- Trnava Promet%119,00
- Fortuna Market134,99
- Prima140,00
+19 prodavnica2.380,00 din/kg
−7%Keks Integralni sa Šargarepom O Cake 133 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%104,99
- ZAM119,90
- RIČ119,99
+17 prodavnica789,40 din/kg
−6%Keks Integralni Bonžita 120 g Classic Medela
- Trnava Promet67,00
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+19 prodavnica558,33 din/kg
−6%Milk Shake Moja Kravica Ćiribuć 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Europrom69,90
- ZAM69,90
+19 prodavnica285,06 din/l
−6%Hell Energy Ice Coffee Latte 0,25 l
- Aroma129,99
- VUM134,99
- RIČ139,99
+19 prodavnica519,96 din/l
−6%Mlečni Napitak Ice Coffee Hell Double Espresso 250 ml
- Trnava Promet127,00
- Aroma129,99
- VUM134,99
+19 prodavnica508,00 din/l
−6%Liker Cherry Mistique Simex 0,7 l
- Trnava Promet604,00
- Cash & Carry Plus639,99
- Aleksandrović649,99
+19 prodavnica862,86 din/l
−5%Liker Čokolada Mistique Simex 0,7 l
- Trnava Promet594,00
- Aleksandrović649,99
- Soulfood650,00
+19 prodavnica848,57 din/l
−67%Konzervans 5 g C 6/1
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Leon79,99
+16 prodavnica2.666,33 din/kg
−55%Sladoled Kornet Familia Galaxy Kakao 114 ml
- Sunce (Qvattro)%45,00
- Čutura49,99
- Leon49,99
+18 prodavnica394,74 din/l
−52%Dezodorans Stik Nivea Silver Protect 50 ml
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Trnava Promet304,00
- dm%315,00
+16 prodavnica6.000,00 din/l
−51%Deterdžent za Suđe Original Arf 450 ml
- Maxi Online%89,99
- Univerexport%109,99
- Medius128,99
+18 prodavnica199,98 din/l
−50%Kapsule za Veš Universal 34 pr Persil 34/1
- Cash & Carry Plus879,99
- Medius%899,90
- ZAM%899,90
+18 prodavnica25,88 din/kom
−49%Salata Pileća Pasta Argeta 160 g
- Univerexport%219,99
- Aroma%239,99
- VUM249,99
+18 prodavnica1.374,94 din/kg
−47%Gel za Tuširanje Men Sport Palmolive 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Euro Ša M215,00
- Europrom244,90
+16 prodavnica800,00 din/l
−46%Začin za Punjenu Papriku i Sarmu Fant 60 g
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Tekijanka97,47
- Euro Ša M99,00
+16 prodavnica1.499,83 din/kg
−45%Senf Fini Polimark 100 g
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Maxi Online%54,99
- Euro Ša M61,00
+16 prodavnica549,90 din/kg
−45%Ulošci Higijenski Ultra Normal Plus Sensitive Always 20/1
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Soulfood265,00
- Prima%284,90
+16 prodavnica10,00 din/kom
−44%Somat 44 All In One Extra
- dm%449,00
- Trnava Promet%629,00
- VUM%649,99
+18 prodavnica10,20 din/kom
−43%Deterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 650 ml
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- VUM309,99
- Euro Ša M313,00
+16 prodavnica338,46 din/l
−43%Pašteta od Tune Carnex 50 g
- Idea · Mercator · Roda%62,99
- Luki69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+16 prodavnica1.259,80 din/kg
−43%Balzam Top za Kosu Popart 500 ml Still
- Metro%149,00
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Morava208,00
+16 prodavnica298,00 din/l
−43%Dr Milk Unikatos Punomasni Meki Sir u Salamuri 260 G/240 g
- Univerexport%149,00
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Europrom179,90
+18 prodavnica573,08 din/kg
−42%Bombone Negro Mix 250 g Pionir
- Trnava Promet%166,00
- Univerexport%169,99
- Cash & Carry Plus210,99
+18 prodavnica664,00 din/kg
−40%Jogurt Probiotik Ego Natur 330 g
- Aroma%49,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Fortuna Market64,99
+18 prodavnica151,48 din/kg
−40%Vino Crveno Merlot Rubin 0,75 l
- Aroma%299,99
- Šumadija Market420,00
- Trnava Promet488,00
+18 prodavnica399,99 din/l
−40%Deo Sprej Men Ahead Str8 150 ml
- Trnava Promet246,00
- Cash & Carry Plus265,99
- Fortuna Market269,99
+18 prodavnica1.640,00 din/l
−39%Mleko za Telo Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)399,99
- Metalac Market479,00
- VP Dima499,00
+18 prodavnica1.599,96 din/l
−39%Omekšivač za Veš Creations Blue Coccolino 1,288 l
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- dm439,00
- Univerexport%439,99
+16 prodavnica333,84 din/l
−39%Šampon za Kosu 7 Lekovitih Trava Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom299,90
- Univerexport%299,99
+18 prodavnica649,98 din/l
−38%Pasta za Zube Max Fresh Cool Colgate 125 ml
- Lilly%259,99
- ZAM289,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+16 prodavnica2.079,92 din/l
−38%Baton Narandža Frondi 225 g
- Aman%199,99
- RIČ219,99
- Medius%239,90
+18 prodavnica888,84 din/kg
−36%Kafa Instant 2u1 Nescafe 8 g
- Transkom 9423,90
- Cash & Carry Plus23,99
- Maxi Online%24,99
+18 prodavnica2.987,50 din/kg
−36%Maska za Kosu Sos Repair 10In1 Fructis 400 ml
- Metro%449,00
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- Cash & Carry Plus549,99
+16 prodavnica1.122,50 din/l
−36%Sos Curry Pemy Polimark 285 ml
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Trnava Promet172,00
- Podunavlje176,99
+16 prodavnica596,46 din/l
−35%Sredstvo za čišćenje MER CLIN GLASS pumpica Tigger 500 ml
- Cash & Carry Plus189,99
- Aman%199,99
- RIČ204,99
+18 prodavnica379,98 din/l
−35%Polimark Tartar Sos Dojpak 300 ml
- Euro Ša M146,00
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- RIČ149,99
+16 prodavnica486,67 din/l
−35%Gel za Tuširanje Men Extra Fresh Dove 250 ml
- Trnava Promet253,00
- Euro Ša M277,00
- Senta Promet293,64
+18 prodavnica1.012,00 din/l
−34%Začin Dodatak Jelima C 350 g
- Trlić145,00
- Leon169,99
- Euro Ša M%172,90
+18 prodavnica414,29 din/kg
−34%WC Osveživač Ocean Bref 2x50 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Senta Promet199,99
- Trnava Promet205,00
+18 prodavnica1.999,90 din/kg


































