Cene → Alkoholna pića → VINO BELO MUSCAT RUBIN 0,75L

VINO BELO MUSCAT RUBIN 0,75L
Pakovanje 750 ml 22 prodavnice Barkod 8600074111491
429,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
572,00 din/l
Najskuplje je 659,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
429,00 din572,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta488,00 din650,67 din/l+59,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,99 din666,65 din/l+70,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula519,99 din693,32 din/l+90,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 524,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik524,99 din699,99 din/l+95,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33524,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49524,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6524,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5524,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb524,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38524,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7524,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26524,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43524,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10524,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15524,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb524,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2524,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb524,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68524,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36524,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25524,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6524,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99524,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296524,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb524,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta539,99 din719,99 din/l+110,99 din
-
567,99 din649,99 din757,32 din/l+138,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta569,00 din758,67 din/l+140,00 din
-
570,11 din760,15 din/l+141,11 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun570,11 din
- Beograd · Metro, Krnjača570,11 din
- Beograd · Metro, Vidikovac570,11 din
- Kragujevac · Metro570,11 din
- Niš · Metro570,11 din
- Novi Sad · Metro570,11 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 572,38 – 626,04 din590,27 din787,03 din/l+161,27 din
-
599,99 din659,99 din799,99 din/l+170,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta599,99 din799,99 din/l+170,99 din
-
599,99 din669,99 din799,99 din/l+170,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta599,99 din799,99 din/l+170,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta599,99 din799,99 din/l+170,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta609,90 din813,20 din/l+180,90 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta609,99 din813,32 din/l+180,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta609,99 din813,32 din/l+180,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta619,90 din826,53 din/l+190,90 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta659,99 din879,99 din/l+230,99 din
-
659,99 din879,99 din/l+230,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta659,99 din879,99 din/l+230,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 429,00 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 429,00 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSKAT 0.75L RUBINAleksandrović, Medius
- VINO MUSKAT 0.75L RUBINAman
- VINO MUSKAT 15 0.75L RUBINCash & Carry Plus
- VINO RUBIN MUSKAT BELO 750MLEuro Ša M
- VINO MUSKAT '17 0.75L RUBIN-491BEuroprom
- VINO BELO RUBIN MUSKAT 0.75LGomex
- VINO MUSKAT15 11,5% 0,75L RUBINIdea, Mercator, Roda
- Vino belo Rubin Muskat 0,75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−58 % po lVINO BELO SMEDEREVKA STOBY 1L
- Sunce (Qvattro)239,99
- Trlić269,00
- Univerexport%299,99
+8 prodavnica239,99 din/l
−53 % po lVINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l- −48 % po l
VINO VRSACKO BELO 1L
- VUM299,90
- BB Trade323,97
299,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
VINO CRVENO KRATOŠIJA TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet455,00
- BB Trade469,97
- Sunce (Qvattro)479,99
+31 prodavnica455,00 din/l






