Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 0,75 l

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 0,75 l
Najskuplje je 1.699,99 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
999,90 din1.099,90 din1.333,20 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu1.099,99 din1.466,65 din/l+100,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik1.099,99 din1.466,65 din/l+100,09 din
-
Aleksandrović10 prodavnica: 1.099,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo1.099,99 din1.466,65 din/l+100,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.491.099,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 61.099,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 381.099,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 71.099,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 261.099,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.099,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.099,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.099,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.991.099,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 2961.099,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta1.101,00 din1.468,00 din/l+101,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.119,99 din1.493,32 din/l+120,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.139,99 din1.519,99 din/l+140,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta1.199,99 din1.599,99 din/l+200,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta1.199,99 din1.599,99 din/l+200,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta1.249,99 din1.666,65 din/l+250,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.259,99 din1.679,99 din/l+260,09 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 1.265,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac1.265,99 din1.687,99 din/l+266,09 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun1.265,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.265,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.265,99 din
- Kragujevac · Metro1.265,99 din
- Niš · Metro1.265,99 din
- Novi Sad · Metro1.265,99 din
- Palić · Metro1.265,99 din
- Požarevac · Metro1.265,99 din
- Šabac · Metro1.265,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.279,99 din1.706,65 din/l+280,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.299,00 din1.732,00 din/l+299,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.299,99 din1.733,32 din/l+300,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.349,99 din1.799,99 din/l+350,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta1.349,99 din1.799,99 din/l+350,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.349,99 din1.799,99 din/l+350,09 din
-
1.349,99 din1.799,99 din/l+350,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.349,99 din1.799,99 din/l+350,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta1.382,00 din1.842,67 din/l+382,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.399,90 din1.866,53 din/l+400,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.399,99 din1.866,65 din/l+400,09 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova1.403,00 din1.870,67 din/l+403,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.465,00 din1.953,33 din/l+465,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.499,97 din1.999,96 din/l+500,07 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.699,99 din2.266,65 din/l+700,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Univerexport · Mercator · Aman · Maxi · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 601,00 | 1.289,50 |
| 21.09.2026. | 601,00 | 1.289,50 |
| 20.09.2026. | 601,00 | 1.299,50 |
| 01.09.2026. | 601,00 | 1.324,99 |
Promene cene
- Shop&Go 02.10. 1.389,00 → 1.403,00 din +1%
- Soulfood 21.09. 1.355,99 → 1.119,99 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ZUTI CVET ALEKSIC BELOAleksandrović
- VINO TAMJANIKA ZUTI CVET 0,75 ALEKSICAman
- VINO BELO ALEKSIC ZUTI CVET 0.75LAroma, BB Trade, City
- VINO ZUTI CVET 0.75L VINARIJA ALEKSICCash & Carry Plus
- ALEKSIC ZUTI CVET TAMJANIKA 750MLEuro Ša M
- VINO ALEKSIC ZUTI CVET 0.75LEuroprom, ZAM
- VINO ŽUTI CVET 075L ALEKSIĆFortuna Market
- VINO BELO ŽUTI CVET 0,75L ALEKSIĆIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lVino Belo Bianco Frizzante La Gioiosa 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Aman499,99
- Univerexport572,43
+1 prodavnica466,67 din/l
−65 % po lVino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−63 % po lVino belo Moderato Muscat Ottonel 0.75l
- Šumadija Market364,99
- Cash & Carry Plus519,99
- Mega Maxi575,99
486,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l



