Cene → Kućna hemija → Tečni Deterdžent za Veš Baby Frosch 1,5 l

Tečni Deterdžent za Veš Baby Frosch 1,5 l
Pakovanje 1,5 l 20 prodavnica Barkod 4009175968616
665,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
443,33 din/l
Najskuplje je 1.011,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
665,00 din443,33 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula749,99 din499,99 din/l+84,99 din
-
788,99 din999,99 din525,99 din/l+123,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta795,00 din530,00 din/l+130,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta799,90 din533,27 din/l+134,90 din
-
dm136 radnji u 48 mesta815,00 din543,33 din/l+150,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik849,99 din566,66 din/l+184,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta852,00 din568,00 din/l+187,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta879,99 din586,66 din/l+214,99 din
-
Aksa PremiumRadnje: Beograd899,00 din599,33 din/l+234,00 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta899,00 din599,33 din/l+234,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu899,99 din599,99 din/l+234,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta925,73 din617,15 din/l+260,73 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta979,99 din653,33 din/l+314,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta982,99 din655,33 din/l+317,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta982,99 din655,33 din/l+317,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta999,99 din666,66 din/l+334,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd999,99 din666,66 din/l+334,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta999,99 din666,66 din/l+334,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 972,99 – 1.051,99 din1.011,99 din674,66 din/l+346,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa Premium · Roda · Maxi · Aroma · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 665,00 | 899,50 |
| 01.10.2026. | 665,00 | 899,50 |
| 26.09.2026. | 665,00 | 912,86 |
| 20.09.2026. | 665,00 | 952,86 |
| 18.09.2026. | 665,00 | 941,41 |
| 17.09.2026. | 665,00 | 932,86 |
| 01.09.2026. | 665,00 | 939,99 |
Promene cene
- dm 01.10. 1.029,00 → 815,00 din -21%
- RIČ 23.09. 879,99 → 899,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Frosch Baby tečni deterdžent 1.5lAksa, Aksa Premium
- DETERDŽENT ZA VES TECNI F ROSCH BABY 1500MLAroma, City
- DET.ZA VES TECNI FROSCH BABY 1.5LCash & Carry Plus
- Frosch baby tečni det.za veš 1,5ldm
- FROSCH BABY TECNI DETERDZENT 1500MLEuro Ša M
- DETERDŽENT TEČNI FROSCH 15L BABY HYPOALLERGENICFortuna Market
- DET FROSCH BABY 1500ML FROSCHIdea, Mercator, Roda
- Deterdzent za ves Frosch baby 1.5lMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lTečni Deterdžent za Veš Color Duel 2,45 l
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Aleksandrović699,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−58 % po lTečni Deterdžent za Veš Orchid 50 pr Merix 2,25 l
- Sunce (Qvattro)419,99
- Cash & Carry Plus674,99
- Metro682,80
+14 prodavnica186,66 din/l- −50 % po l
Perwoll Tecni Deterdzent 1000 ml Balsam
- VUM219,90
- Trlić429,99
219,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Univerexport%599,99
- Cash & Carry Plus629,99
+32 prodavnice240,81 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
- VP Dima399,90
+34 prodavnice385,01 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+25 prodavnica389,00 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 88 pr Persil 3,96 l
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- Šumadija Market699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−41%Tečni Deterdžent za Veš Color Duel 2,45 l
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Aleksandrović699,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l










