Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Sok Life Premium Jabuka 0,25 l

Voćni Sok Life Premium Jabuka 0,25 l
Najskuplje je 99,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije14 prodavnica: 69,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac69,99 din279,96 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/569,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb69,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3869,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 769,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4369,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1569,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6869,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3669,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 669,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9969,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29669,99 din
-
69,99 din89,99 din279,96 din/l
-
69,99 din89,99 din279,96 din/l
-
69,99 din87,99 din279,96 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta74,00 din296,00 din/l+4,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula74,99 din299,96 din/l+5,00 din
-
Univerexport akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 87,17 – 95,15 din74,99 din91,82 din299,96 din/l+5,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu84,99 din339,96 din/l+15,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta84,99 din339,96 din/l+15,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik84,99 din339,96 din/l+15,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta85,00 din340,00 din/l+15,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta85,90 din343,60 din/l+15,91 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta86,00 din344,00 din/l+16,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad86,99 din347,96 din/l+17,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta87,97 din351,88 din/l+17,98 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta89,90 din359,60 din/l+19,91 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta89,90 din359,60 din/l+19,91 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta90,00 din360,00 din/l+20,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta93,00 din372,00 din/l+23,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu94,00 din376,00 din/l+24,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta94,99 din379,96 din/l+25,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din399,96 din/l+30,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Mercator · Roda · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 69,99 | 87,98 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 87,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NECTAR LIFE LIM.0.25L JABUKAAleksandrović
- SOK LIFE PREMIUM JABUKA 0.25L LIMBB Trade
- SOK LIFE PREMIUM JABUKA 0.25 CAN NECTARCash & Carry Plus
- SOK LIFE PREMIUM NEKTAR JABUKA CAN 250ML 1/12Čutura
- LIFE PREMIUM NEKTAR JABUKA CAN 250MLEuro Ša M
- NECTAR LIFE PRE.JABUKA 250ML CANEuroprom
- SOK LIFE PREMIUM 250ML JABUKA LIMENKAFortuna Market
- SOK LIFE PREM JABUKA 0.25L CANIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−43 % po lVoćni Napitak Hello Jabuka 0,25 l
- Aleksandrović39,99
- BB Trade74,97
- Gomex75,90
+3 prodavnice159,96 din/l
−38 % po lVoćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 0,2 l Brik
- Senta Promet%34,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M47,00
+11 prodavnica174,95 din/l
−29 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jabuka 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- VUM%39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l







