Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK HELLO JABUKA 0.25L

VOĆNI NAPITAK HELLO JABUKA 0.25L
Pakovanje 250 ml 6 prodavnica Barkod 8606030052228
39,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Jabukovac, Negotin, Samarinovac
159,96 din/l
Najskuplje je 81,06 din, +103% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
39,99 din159,96 din/l
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb39,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6839,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 639,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta74,97 din299,88 din/l+34,98 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta75,90 din303,60 din/l+35,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad77,99 din311,96 din/l+38,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik79,99 din319,96 din/l+40,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 76,95 – 84,00 din81,06 din324,24 din/l+41,07 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 39,99 | 76,95 |
| 01.09.2026. | 39,99 | 76,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HELLO JABUKA 0.25L LIMAleksandrović
- SOK HELLO JABUKA 0.25L LIMBB Trade
- SOK HELLO 250ML JABUKA LIMEKNKAFortuna Market
- SOK FRUVITA HELLO JABUKA LIMENKA 0.25LGomex
- HELLO APPLE 0.25L CAN FRUVITAPrima
- VOĆNI NAPITAK HELLO JABUKA 0.25L LIM FRUVITASuper Vero
- VOĆNI NAPITAK HELLO JABUKA 0.25LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−25%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JAGODA 0,2L BRIK
- VUM39,99
- Univerexport%41,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%VOĆNI SOK LIFE BOROVNICA 1L BRIK
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−24%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+36 prodavnica79,93 din/l











