Cene → Slatkiši i žitarice → Kore za tortu 0700 tamne Vincinni 5

Kore za tortu 0700 tamne Vincinni 5
Pakovanje 700 g 19 prodavnica Barkod 5319990225269
384,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
549,99 din/kg
Najskuplje je 669,99 din, +74% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
384,99 din549,99 din/kg
-
433,00 din474,00 din618,57 din/kg+48,01 din
-
449,99 din549,99 din642,84 din/kg+65,00 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta449,99 din642,84 din/kg+65,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu449,99 din642,84 din/kg+65,00 din
-
455,39 din650,56 din/kg+70,40 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro455,39 din
- Beograd · Metro, Zemun455,39 din
- Beograd · Metro, Krnjača455,39 din
- Beograd · Metro, Vidikovac455,39 din
- Kragujevac · Metro455,39 din
- Niš · Metro455,39 din
- Novi Sad · Metro455,39 din
- Požarevac · Metro455,39 din
- Šabac · Metro455,39 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta499,90 din714,14 din/kg+114,91 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta499,90 din714,14 din/kg+114,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta499,99 din714,27 din/kg+115,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta499,99 din714,27 din/kg+115,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta535,00 din764,29 din/kg+150,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta539,00 din770,00 din/kg+154,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd550,00 din785,71 din/kg+165,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta579,99 din828,56 din/kg+195,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta594,90 din849,86 din/kg+209,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta622,99 din889,99 din/kg+238,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu630,00 din900,00 din/kg+245,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd659,99 din942,84 din/kg+275,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta669,99 din957,13 din/kg+285,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 384,99 | 537,00 |
| 22.09.2026. | 384,99 | 537,00 |
| 21.09.2026. | 384,99 | 520,50 |
| 18.09.2026. | 384,99 | 519,50 |
| 01.09.2026. | 384,99 | 537,00 |
Promene cene
- Euro Ša M 22.09. 502,00 → 535,00 din +7%
- Europrom 22.09. 499,90 → 499,90 din 0%
- Euro Ša M 21.09. 485,00 → 502,00 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE ZA TORTU TAMNE 700gr VINCINNICash & Carry Plus
- KORE ZA TORTU TAMNE 700GEuro Ša M
- KORE ZA TORTU 700g TAMNE-269Europrom
- KORE ZA TORTU TAMNE 700G VINCINNIIdea, Mercator, Roda
- KORE ZA TORTU 700G VINCINI TAMNELeon
- KORE ZA TORTU CRNE 700GRMedius
- Kore Za Tortu Tamne 700 gMetalac Market
- 700G VINICINI KORE-TAMNEMetro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−36 % po kgKORE ZA ROZEN TORTU 500g
- Cash & Carry Plus174,99
- Trlić219,99
349,98 din/kg
−31 % po kgKORE ZA TORTU TAMNE ROYAL 700G
- Prima267,50
- Sunce (Qvattro)419,99
382,14 din/kg
−24 % po kgKore za ROZEN tortu 0450 MB
- Trnava Promet189,00
- Prima204,00
420,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KORE ROZEN 430g DR OETKER
- Cash & Carry Plus299,99
- Euro Ša M312,00
- VP Dima349,90
+17 prodavnica697,65 din/kg
Kore ROZEN slane 0430 Bradic
- Svetofor144,94
- Mere153,90
- Leon159,99
+13 prodavnica337,07 din/kg
Kore ROZEN 0430 Bradic 10
- Mere153,90
- Leon175,99
- Trnava Promet178,00
+12 prodavnica357,91 din/kg
−9%Kore za tortu 0700 svetle Vincinni 5
- Trnava Promet%433,00
- Metro455,39
- Podunavlje461,99
+10 prodavnica618,57 din/kg
KORE ZA TORTU TAMNE 400G VINCINNI
- Cash & Carry Plus434,99
- Šumadija Market459,00
- Podunavlje471,75
+9 prodavnica1.087,48 din/kg
KORE ROZEN MEDENE 450GR
- Aleksandrović179,99
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
+8 prodavnica399,98 din/kg
Kore za tortu WALTZ tamne 0700 5
- Mere308,90
- Aleksandrović309,99
- Trnava Promet316,00
+6 prodavnica441,29 din/kg
KORE ZA KREMPITU 400G MARA
- Cash & Carry Plus260,00
- Metro299,99
- Senta Promet299,99
+6 prodavnica650,00 din/kg



