Cene → Slatkiši i žitarice → KORE ZA TORTU TAMNE ROYAL 700G

KORE ZA TORTU TAMNE ROYAL 700G
Pakovanje 700 g 2 prodavnice Barkod 5310119000880
267,50 din
najjeftinije u prodavnici Prima
382,14 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
267,50 din382,14 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta419,99 din599,99 din/kg+152,49 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 267,50 | 343,75 |
| 01.09.2026. | 267,50 | 343,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE ZA TORTU TAMNE 700GRPrima
- KORE ZA TORTU TAMNE ROYAL 700GSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KORE ROZEN 430g DR OETKER
- Cash & Carry Plus299,99
- VP Dima349,90
- Super Vero349,99
+17 prodavnica697,65 din/kg
−18%KORE ZA TORTU 700G TAMNE 5#VINCINNI
- Cash & Carry Plus384,99
- Trnava Promet%433,00
- Leon449,99
+16 prodavnica549,99 din/kg
KORE ROZEN 430G BRADIĆ
- Mere153,90
- Leon175,99
- Trnava Promet178,00
+13 prodavnica357,91 din/kg
KORE ZA TORTU TAMNE 400G VINCINNI
- Cash & Carry Plus434,99
- Šumadija Market459,00
- Podunavlje471,75
+9 prodavnica1.087,48 din/kg
−9%Kore za tortu 0700 svetle Vincinni 5
- Trnava Promet%433,00
- Metro455,39
- Podunavlje461,99
+9 prodavnica618,57 din/kg
KORE ROZEN MEDENE 450GR
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
- Europrom199,90
+8 prodavnica399,98 din/kg
KORE ZA TORTU TAMNE 700G WALTZ
- Mere308,90
- Aleksandrović309,99
- Trnava Promet316,00
+6 prodavnica441,29 din/kg
KORE ZA KREMPITU 400G MARA
- Cash & Carry Plus260,00
- Metro299,99
- Senta Promet299,99
+6 prodavnica650,00 din/kg











