Cene → Slatkiši i žitarice → Kore za Rozen Tortu 500 g

Kore za Rozen Tortu 500 g
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606103602046
174,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
349,98 din/kg
Najskuplje je 219,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
174,99 din349,98 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta219,99 din439,98 din/kg+45,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 174,99 | 197,49 |
| 01.09.2026. | 174,99 | 197,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE ROZEN-MIRA TK 25/1 MRVICACash & Carry Plus
- KORE ZA ROZEN TORTU 500gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kore Rozen 430 g Dr Oetker
- Cash & Carry Plus299,99
- VP Dima349,90
- Super Vero349,99
+17 prodavnica697,65 din/kg
−18%Kore za Tortu 700 g Tamne 5#vincinni
- Trnava Promet%433,00
- Leon449,99
- RIČ449,99
+15 prodavnica618,57 din/kg
Kore Rozen 430 g Bradić
- Mere153,90
- Leon175,99
- Trnava Promet178,00
+13 prodavnica357,91 din/kg
Kore za Tortu Tamne 400 g Vincinni
- Cash & Carry Plus434,99
- Šumadija Market459,00
- Podunavlje471,75
+9 prodavnica1.087,48 din/kg
Kore Rozen Medene 450 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
- Europrom199,90
+8 prodavnica399,98 din/kg
−9%Kore za tortu 0700 svetle Vincinni 5
- Trnava Promet%433,00
- Metro455,39
- Podunavlje461,99
+8 prodavnica618,57 din/kg
Kore za Tortu Tamne 700 g Waltz
- Mere308,90
- Aleksandrović309,99
- Trnava Promet316,00
+6 prodavnica441,29 din/kg
Kore za Krempitu 400 g Mara
- Cash & Carry Plus260,00
- Metro299,99
- Senta Promet299,99
+6 prodavnica650,00 din/kg











