Cene → Slatkiši i žitarice → KORE ZA KREMPITU 400g TRIVIT
KORE ZA KREMPITU 400g TRIVIT
Pakovanje 400 g 8 prodavnica Barkod 8600101907288
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić
749,98 din/kg
Najskuplje je 430,00 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,99 din749,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun299,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača299,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac299,99 din
- Kragujevac · Metro299,99 din
- Niš · Metro299,99 din
- Novi Sad · Metro299,99 din
- Palić · Metro299,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula363,53 din908,83 din/kg+63,54 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd370,00 din925,00 din/kg+70,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta399,90 din999,75 din/kg+99,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad414,99 din1.037,48 din/kg+115,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta429,99 din1.074,98 din/kg+130,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta429,99 din1.074,98 din/kg+130,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu430,00 din1.075,00 din/kg+130,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 363,53 | 414,99 |
| 22.09.2026. | 363,53 | 414,99 |
| 01.09.2026. | 363,53 | 414,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE ZA KREMPITU PECENE 400gr TRIVIT PEKCash & Carry Plus
- KORE ZA KREMPITU 400GR TRIVITMedius
- 400G TRIVIT KORE ZA KREMPITU-STAND.-VAR.Metro
- KORE ZA KREMPITU 400G TRIVITPrima
- Kore za krempitu 400gr TrivitŠumadija Market
- KORE ZA KREMPITU 400 GR TRIVITSuper Vero
- KORE ZA KREMPITU 400g TRIVITTrlić
- KORE ZA KREMPITU 400GR BECEJZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KORE ROZEN 430g DR OETKER
- Cash & Carry Plus299,99
- Euro Ša M312,00
- VP Dima349,90
+18 prodavnica697,65 din/kg
−18%Kore za tortu 0700 tamne Vincinni 5
- Cash & Carry Plus384,99
- Trnava Promet%433,00
- Leon449,99
+17 prodavnica549,99 din/kg
Kore ROZEN 0430 Bradic 10
- Mere153,90
- Leon175,99
- Trnava Promet178,00
+13 prodavnica357,91 din/kg
Kore ROZEN slane 0430 Bradic
- Svetofor144,94
- Mere153,90
- Leon159,99
+13 prodavnica337,07 din/kg
−9%Kore za tortu 0700 svetle Vincinni 5
- Trnava Promet%433,00
- Metro455,39
- Podunavlje461,99
+10 prodavnica618,57 din/kg
KORE ZA TORTU TAMNE 400G VINCINNI
- Cash & Carry Plus434,99
- Šumadija Market459,00
- Podunavlje471,75
+9 prodavnica1.087,48 din/kg
KORE ROZEN MEDENE 450GR
- Aleksandrović179,99
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
+8 prodavnica399,98 din/kg
Kore za tortu WALTZ tamne 0700 5
- Mere308,90
- Aleksandrović309,99
- Trnava Promet316,00
+6 prodavnica441,29 din/kg







