Cene → Slatkiši i žitarice → Kore ROZEN slane 0430 Bradic

Kore ROZEN slane 0430 Bradic
Pakovanje 430 g 16 prodavnica Barkod 8606101301217
144,94 din
najjeftinije u prodavnici Svetofor
337,07 din/kg
Najskuplje je 329,99 din, +128% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
144,94 din337,07 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta153,90 din357,91 din/kg+8,96 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta159,99 din372,07 din/kg+15,05 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta178,00 din413,95 din/kg+33,06 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula179,99 din418,58 din/kg+35,05 din
-
Aleksandrović10 prodavnica: 179,99 - 229,90 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo, Štubik179,99 din418,58 din/kg+35,05 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49179,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb229,90 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd195,00 din453,49 din/kg+50,06 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din464,88 din/kg+54,96 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta199,99 din465,09 din/kg+55,05 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta230,18 din535,30 din/kg+85,24 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta239,00 din555,81 din/kg+94,06 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu263,00 din611,63 din/kg+118,06 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta276,05 din641,98 din/kg+131,11 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta289,99 din674,40 din/kg+145,05 din
-
329,99 din767,42 din/kg+185,05 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad329,99 din767,42 din/kg+185,05 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 144,94 | 199,90 |
| 22.09.2026. | 144,94 | 199,90 |
| 01.09.2026. | 144,94 | 197,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BRADIC KORE ROZEN SLANE 430GAleksandrović
- KORE ROZEN SLANE 430gr DALI TRADECash & Carry Plus
- KORE ROZEN SLANE 430G BRADIC 217Europrom
- KORE ROZEN SLANE 430GLeon
- Kore rozen slane Bradic kore 430gMaxi Online, Mega Maxi
- ROZEN KORE SLANE BRADICMedius
- Slane Rozen kore 430g BradicMere
- KORICE SLANE ROZEN 430G BPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KORE ROZEN 430g DR OETKER
- Cash & Carry Plus299,99
- Euro Ša M312,00
- VP Dima349,90
+17 prodavnica697,65 din/kg
−18%Kore za tortu 0700 tamne Vincinni 5
- Cash & Carry Plus384,99
- Trnava Promet%433,00
- Leon449,99
+16 prodavnica549,99 din/kg
Kore ROZEN 0430 Bradic 10
- Mere153,90
- Leon175,99
- Trnava Promet178,00
+12 prodavnica357,91 din/kg
−9%Kore za tortu 0700 svetle Vincinni 5
- Trnava Promet%433,00
- Metro455,39
- Podunavlje461,99
+10 prodavnica618,57 din/kg
KORE ZA TORTU TAMNE 400G VINCINNI
- Cash & Carry Plus434,99
- Šumadija Market459,00
- Podunavlje471,75
+9 prodavnica1.087,48 din/kg
KORE ROZEN MEDENE 450GR
- Aleksandrović179,99
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
+8 prodavnica399,98 din/kg
Kore za tortu WALTZ tamne 0700 5
- Mere308,90
- Aleksandrović309,99
- Trnava Promet316,00
+6 prodavnica441,29 din/kg
KORE ZA KREMPITU 400G MARA
- Cash & Carry Plus260,00
- Metro299,99
- Senta Promet299,99
+6 prodavnica650,00 din/kg




