Cene → Lična higijena i kozmetika → Pasta za zube Signal Herbal Fresh 75ml

Pasta za zube Signal Herbal Fresh 75ml
Najskuplje je 220,99 din, +86% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
118,80 din1.584,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta153,00 din2.040,00 din/l+34,20 din
-
159,98 din2.133,07 din/l+41,18 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro159,98 din
- Beograd · Metro, Zemun159,98 din
- Beograd · Metro, Krnjača159,98 din
- Beograd · Metro, Vidikovac159,98 din
- Kragujevac · Metro159,98 din
- Niš · Metro159,98 din
- Novi Sad · Metro159,98 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik159,99 din2.133,20 din/l+41,19 din
-
159,99 din189,99 din2.133,20 din/l+41,19 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta167,00 din2.226,67 din/l+48,20 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula174,42 din2.325,60 din/l+55,62 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta189,00 din2.520,00 din/l+70,20 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta189,00 din2.520,00 din/l+70,20 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta189,90 din2.532,00 din/l+71,10 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din2.653,33 din/l+80,20 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta199,99 din2.666,53 din/l+81,19 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din2.666,53 din/l+81,19 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd209,00 din2.786,67 din/l+90,20 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din2.799,87 din/l+91,19 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta212,99 din2.839,87 din/l+94,19 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad212,99 din2.839,87 din/l+94,19 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu215,00 din2.866,67 din/l+96,20 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 213,44 – 230,51 din218,56 din2.914,13 din/l+99,76 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta219,97 din2.932,93 din/l+101,17 din
-
MercatorRadnje: Beograd219,99 din2.933,20 din/l+101,19 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta219,99 din2.933,20 din/l+101,19 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta219,99 din2.933,20 din/l+101,19 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta220,99 din2.946,53 din/l+102,19 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 118,80 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 118,80 | 199,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 249,97 → 219,97 din -12%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PZ SIGNAL HERBAL FRESH 75MLBB Trade
- Z.P.SIGNAL HERBAL FRESH 75mlCash & Carry Plus
- PASTA "SIGNAL" HERBAL FRESH 75ML-ZA ZUBE 6002 L052-2Euro Ša M
- SIGNAL HERBAL 75ml 002Europrom
- PASTA ZA ZUBE SIGNAL 75ML HERBALFortuna Market
- ZP SIGNAL HERBAL FRESH 75ML UNILEVEIdea, Mercator, Roda
- SIGNAL 75ml HERBALLuki
- Pasta za zube Signal Herbal Fresh 75mlMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −54 % po l
Pasta za zube Fresh Guard Crystal 125ml
- Trnava Promet92,00
- Luki119,90
736,00 din/l - −54 % po l
Pasta za zube Fresh Guard TOTAL GUARD 125ml
- Trnava Promet92,00
- Luki119,90
736,00 din/l - −54 % po l
Pasta za zube Fresh Guard ACTIVE 125ml
- Trnava Promet92,00
- Čutura119,99
736,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Pasta za Zube Triple Action Colgate 75 ml
- Leon105,99
- Super Vero%107,99
- Lidl108,99
+38 prodavnica1.413,20 din/l
−36%Pasta za Zube Whitening Colgate 75 ml
- Leon%99,99
- Super Vero%107,99
- Lidl108,99
+36 prodavnica1.333,20 din/l
−36%Pasta za Zube Cavity Protection Colgate 75 ml
- Super Vero%107,99
- Medius%109,90
- Šumadija Market109,90
+34 prodavnice1.439,87 din/l
−36%Pasta za Zube Propolis Colgate 75 ml
- Senta Promet106,81
- Super Vero%107,99
- Medius%109,90
+30 prodavnica1.424,13 din/l
−29%Pasta za Zube Complete Protect&Clean Oral-B 75 ml
- Europrom169,90
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%179,99
+27 prodavnica2.265,33 din/l
−33%Pasta za Zube Super White Kolynos 125 ml
- Morava%145,00
- Super Vero%159,99
- Trnava Promet163,00
+28 prodavnica1.160,00 din/l
−47%Pasta za Zube Colgate Max Fresh Cool Mint Blue 75 ml
- Univerexport%169,99
- Transkom 94209,90
- Sunce (Qvattro)219,99
+26 prodavnica2.266,53 din/l
−31%Pasta za Zube Colgate Advanced White Charcoal 75 ml
- Europrom%199,90
- Sunce (Qvattro)219,99
- VUM224,99
+25 prodavnica2.665,33 din/l





