Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−22%Balzam Keratin Sleek 200 ml Fructis
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- dm599,00
- Cash & Carry Plus599,99
+4 prodavnice2.699,95 din/l
−22%Krema za Lice BB Tonirana Natural Multiactiv 50 ml
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Cash & Carry Plus570,00
- Mega Maxi623,99
+4 prodavnice9.999,80 din/l
−22%Multiactiv Krema za Ruke Pantenol 100 ml
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Cash & Carry Plus209,99
- dm225,00
+4 prodavnice1.799,90 din/l
−22%Puding Choco-Loco 4x125 g
- Lidl199,99
- Podunavlje%199,99
- Univerexport%199,99
+6 prodavnica399,98 din/kg
−21%Smrznuti Krompir Tex Mex Aviko 600 g
- ZAM229,90
- Transkom 94%249,99
- Univerexport%259,99
+6 prodavnica383,17 din/kg- −21%
Mesokombinat Ćureća Salamica 300 g
- VUM107,99
- Sunce (Qvattro)%109,99
- Morava114,00
+6 prodavnica359,97 din/kg - −21%
Pileća Jetra sa Srcem Cekin Vindija 500 g
- Aman179,99
- Prima189,00
- Europrom199,90
+6 prodavnica359,98 din/kg
−21%Tortilja Chico Mexicana 348 g
- Podunavlje195,99
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Medius224,99
+4 prodavnice563,19 din/kg
−21%Tečnost za Usta Dečija Berry Listerine 250 ml
- Trnava Promet275,00
- Fortuna Market299,99
- Idea · Mercator · Roda%549,99
+4 prodavnice1.100,00 din/l
−21%Pivo Tamno Budweiser 0,33 l NB
- Šumadija Market115,00
- Metro%132,00
- Soulfood174,99
+6 prodavnica348,48 din/l
−21%Gillete Venus Brijač
- Trlić749,00
- Idea · Mercator · Roda%1.049,00
- Senta Promet1.066,50
+4 prodavnice
−21%Protein Drink SL Karamela 250 ml Zot
- Univerexport%129,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
+4 prodavnice519,96 din/l
−21%Bake Rolls Bacon 80 g
- Sunce (Qvattro)%78,99
- Šumadija Market92,00
- Euro Ša M99,00
+6 prodavnica987,38 din/kg
−21%Losion za samopot.tela cupuacu Ziaja 300ml
- Cash & Carry Plus669,99
- dm719,00
- Super Vero%734,99
+6 prodavnica2.233,30 din/l
−21%Šampon Baby Becolino 200 ml
- Metalac Market150,00
- Trnava Promet162,00
- Sunce (Qvattro)166,99
+6 prodavnica750,00 din/l
−21%Kupka Baby Head To Toe Nivea 200 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Trnava Promet431,00
- Šumadija Market469,00
+4 prodavnice1.999,95 din/l
−20%Pasta za Zube Max Fresh Watermelon Colgate 75 ml
- Maxi · Mega Maxi%319,99
- dm335,00
- Super Vero%349,99
+5 prodavnica4.266,53 din/l
−20%Brijač Ženski Sist.Breeze 2Up Venus 1+2 Dopune
- Idea · Mercator · Roda%1.299,00
- dm1.465,00
- Super Vero%1.469,99
+4 prodavnice
−20%Šampon za Bebe 500 ml Becollino
- Aksa%299,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Medius%319,90
+6 prodavnica598,00 din/l
−20%Cricky Kokice Slane 50 g
- Mikromarket%51,99
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M58,00
+6 prodavnica1.039,80 din/kg
−20%Margarin Namazni Softi Prijatno 250 g
- Mikromarket%91,99
- Podunavlje99,25
- Euro Ša M102,00
+6 prodavnica367,96 din/kg
−20%Cappuccino Griotte Franck 18 g
- Super Vero%39,99
- Aleksandrović49,99
- Cash & Carry Plus56,99
+6 prodavnica2.221,67 din/kg
−20%Cappuccino Fontana Franck 18 g
- Super Vero%39,99
- Univerexport%44,99
- Aleksandrović49,99
+6 prodavnica2.221,67 din/kg
−20%Puding Jagoda Aleva 40 g
- Mega Maxi%39,99
- Euro Ša M46,00
- Mercator47,99
+6 prodavnica999,75 din/kg- −20%
Ćufte u Paradajz Sosu 400 g To
- Prima%199,99
- Leon215,99
- Tekijanka219,99
+6 prodavnica499,98 din/kg
−20%Testenina Makarone Velika Školjka Sentella 350 g
- Aroma%49,99
- Fortuna Market49,99
- Transkom 9457,00
+6 prodavnica142,83 din/kg
−20%Pepsi Twist Can 0,33 l
- BB Trade%59,99
- VUM%59,99
- Aleksandrović64,99
+6 prodavnica181,79 din/l
−20%Hrana za Mačke Losos u Vekni Sheba 85 g
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Mega Maxi%89,99
- Super Vero94,99
+4 prodavnice941,06 din/kg
−20%Jogurt Dukat 2,8% mm 500 g
- Univerexport%79,99
- Idea · Mercator · Roda%84,99
- Medius94,99
+4 prodavnice159,98 din/kg
−20%Bombone ICE mentol supermint 100 g Pionir
- Trnava Promet74,00
- Fortuna Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+4 prodavnice740,00 din/kg
−20%Bombone ICE mentol eucaliptus 100 g Pionir
- Trnava Promet74,00
- Fortuna Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+4 prodavnice740,00 din/kg
−20%Skidač Žuljeva 3035/M Titania
- Čutura227,00
- Idea · Mercator · Roda%239,99
- dm259,00
+4 prodavnice
−20%Rol Viršla 500 g Mod
- Medius%219,90
- Cash & Carry Plus229,99
- Aroma%239,99
+6 prodavnica439,80 din/kg- −20%
Mini Pizza 500 G. Mod
- Šumadija Market199,90
- Cash & Carry Plus234,99
- Aroma%239,99
+6 prodavnica399,80 din/kg
−20%Brašno Speltino Danubius 1 kg
- Aroma%279,99
- Euro Ša M320,00
- Idea · Mercator · Roda359,97
+4 prodavnice279,99 din/kg
−20%Palmolive tečni sapun doypack almon 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Maxi Online · Mega Maxi%309,99
- dm319,00
+3 prodavnice559,98 din/l
−20%Franck Cikorija Kavovina 250 g
- Super Vero%239,99
- ZAM259,90
- Metalac Market279,00
+6 prodavnica959,96 din/kg
−20%Tisacoop Panitto Cheesy Trouglići 460 g
- Čutura%399,99
- Sunce (Qvattro)429,99
- Fortuna Market449,99
+6 prodavnica869,54 din/kg
−20%Sladoled Nuii South Korean Juzu Lemon & Cheesecake 3x90 ml
- Aroma%599,99
- Super Vero645,99
- Cash & Carry Plus674,99
+6 prodavnica2.222,19 din/l
−20%Kinoa Organska Biošpajz 200 g
- Univerexport%519,99
- Super Vero637,99
- BB Trade644,97
+6 prodavnica2.599,95 din/kg
−20%Losion za Sunč. za Decu i Bebe Spf50+ 125 ml Ziaja
- Idea · Mercator · Roda%800,00
- Cash & Carry Plus999,99
- Fortuna Market1.049,99
+4 prodavnice6.400,00 din/l
−20%Liker Pelinkovac 28% Vol Fructal 1 l
- VP Dima699,90
- Aleksandrović749,99
- Univerexport%799,99
+6 prodavnica699,90 din/l
−19%Keks Krašovo Domaće Pecivo sa Čokoladom Kraš 220 g
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Cash & Carry Plus259,98
- Univerexport%259,99
+4 prodavnice1.136,32 din/kg
−19%Šampon Baby Gold Johnson 300 ml
- dm469,00
- Lilly%499,99
- Aksa589,00
+6 prodavnica1.563,33 din/l
−19%Sir Ovčiji Kriška Korab 300 g
- Fortuna Market449,99
- Euro Ša M463,00
- Cash & Carry Plus470,00
+6 prodavnica1.499,97 din/kg
−19%Žitarice Fitness Nestle 375 g
- Univerexport%585,99
- Super Vero%599,99
- Gomex672,60
+6 prodavnica1.562,64 din/kg
−19%Začin XXL Beli Luk Kotanyi 120 g
- Trlić249,00
- Super Vero%274,99
- Univerexport312,99
+6 prodavnica2.075,00 din/kg
−19%Sapun Tečni Dopuna Aquarium Palmolive 500 ml
- Europrom296,50
- Univerexport%309,99
- dm319,00
+6 prodavnica593,00 din/l







































