Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Muscat Ottonel Julianus 0,75 l

Vino Belo Muscat Ottonel Julianus 0,75 l
Pakovanje 750 ml 11 prodavnica Barkod 5995103067546
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
666,65 din/l
Najskuplje je 934,99 din, +87% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din666,65 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula529,99 din706,65 din/l+30,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta569,90 din759,87 din/l+69,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta599,99 din799,99 din/l+100,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta699,00 din932,00 din/l+199,01 din
-
729,99 din849,99 din973,32 din/l+230,00 din
-
819,99 din924,99 din1.093,32 din/l+320,00 din
-
819,99 din949,99 din1.093,32 din/l+320,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta934,99 din1.246,65 din/l+435,00 din
-
934,99 din1.246,65 din/l+435,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta934,99 din1.246,65 din/l+435,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 499,99 | 774,50 |
| 01.10.2026. | 499,99 | 774,50 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 784,63 |
Promene cene
- Univerexport 01.10. 719,26 → 599,99 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BELO JULIANUS MUSKAT OTTONEL 0,75LAroma, City
- VINO BELO JULIANUS MUSKAT OTTONEL 0.75lCash & Carry Plus
- VINO BELO KV MUSKAT 0,75L JULIANUSIdea, Mercator, Roda
- Vino Julianus Muscat 0,75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- INVITTO JULIANUS MUSKAT 0,75LMikromarket
- VINO MUSCAT OTTONEL 0.75Senta Promet
- VINO BELO MUSCAT OTTONEL JULIANUS 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Belo KV Graševina 1 l Stobi
- Sunce (Qvattro)239,99
- Idea · Mercator · Roda%290,00
239,99 din/l
−64 % po lVino belo Smederevka Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)239,99
- Trlić269,00
- Šumadija Market320,00
+8 prodavnica239,99 din/l- −60 % po l
Rubinovo Belo Vino 1 l
- Trlić269,00
- Morava367,00
- Soulfood399,99
269,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l











