Cene → Sveže i prerađeno meso → TO MESNI NAREZAK 150G

TO MESNI NAREZAK 150G
Pakovanje 150 g 10 prodavnica Barkod 8606108904244
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
533,27 din/kg
Najskuplje je 104,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din533,27 din/kg
-
Leon48 radnji u 32 mesta79,99 din533,27 din/kg
-
89,90 din99,90 din599,33 din/kg+9,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta89,99 din599,93 din/kg+10,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta89,99 din599,93 din/kg+10,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta94,90 din632,67 din/kg+14,91 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta99,00 din660,00 din/kg+19,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu99,00 din660,00 din/kg+19,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta100,00 din666,67 din/kg+20,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta104,99 din699,93 din/kg+25,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 79,99 | 96,95 |
| 20.09.2026. | 79,99 | 96,95 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 93,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MESNI NAREZAK TO! 150gEuroprom
- NAREZAK MESNI 150G TO!Leon
- Mesni Narezak TO Dtl 150 gMetalac Market
- TO MESNI NAREZAK 150GMorava, VUM
- narezak mesni TO PRM 150g neoplantaPodunavlje
- NAREZAK MESNI TO! 150G FPrima
- MESNI NAREZAK 150G TO DTLSenta Promet
- MESNI NAREZAK 150G TO!Tekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%MESNI NAREZAK CARNEX 150G
- Prima%145,90
- Aman%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+35 prodavnica972,67 din/kg
−15%MESNI NAREZAK MOJA NEOPLANTA 150G
- Metalac Market%109,99
- Tekijanka114,99
- Transkom 94119,99
+28 prodavnica733,27 din/kg
−33%MESNI NAREZAK CARNEX 100G
- Morava%94,90
- Medius%99,90
- Fortuna Market%99,99
+27 prodavnica949,00 din/kg
−30%MESNI NAREZAK YUHOR 150G
- Leon%119,99
- Europrom139,90
- Morava%144,90
+26 prodavnica799,93 din/kg
−11%MESNI NAREZAK GOVEĐI MOJA NEOPLANTA 150G
- VUM131,99
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ154,99
+18 prodavnica879,93 din/kg
MESNI OBROK CARNEX 150G
- Metro113,00
- VUM125,99
- Euro Ša M127,00
+17 prodavnica753,33 din/kg
Mesni preliv za spagete 0400 Carnex
- Cash & Carry Plus369,99
- VUM379,99
- Trlić389,99
+15 prodavnica924,98 din/kg
−31%MESNI NAREZAK PIKANT CARNEX 100G
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
- Roda%99,99
+14 prodavnica999,90 din/kg











