Cene → Slatkiši i žitarice → Strudla 0360 mesana Medela 16

Strudla 0360 mesana Medela 16
Pakovanje 360 g 11 prodavnica Barkod 8600104004748
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Samarinovac
416,64 din/kg
Najskuplje je 219,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din416,64 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7159,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99189,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb209,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta182,00 din505,56 din/kg+32,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula189,99 din527,75 din/kg+40,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta195,00 din541,67 din/kg+45,01 din
-
199,00 din552,78 din/kg+49,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac199,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača199,00 din
- Beograd · Metro, Zemun199,00 din
- Kragujevac · Metro199,00 din
- Niš · Metro199,00 din
- Novi Sad · Metro199,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta199,99 din555,53 din/kg+50,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta199,99 din555,53 din/kg+50,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,90 din583,06 din/kg+59,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd219,99 din611,08 din/kg+70,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta219,99 din611,08 din/kg+70,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta219,99 din611,08 din/kg+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 149,99 | 197,50 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 197,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STRUDLA MEDELA 360G MESANAAleksandrović
- STRUDLA MEDELA MESANA 360GRAroma
- KEKS STRUDLA MESANA 360gr MEDELACash & Carry Plus
- STRUDLA MESANA 360G MEDELAEuro Ša M
- ŠTRUDLA MEŠANA 360G MEDELAIdea, Mercator, Roda
- 360G MEDELA STRUDLA-MESANAMetro
- Strudla mesana 360g medelaPodunavlje
- STRUDLA MES.VOCE 360G MEDPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Strudla 0240 smokva Medela 24
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+29 prodavnica499,58 din/kg
−20%ŠTRUDLA MEŠANO VOĆE MEDELA 240G
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+29 prodavnica499,58 din/kg
−20%ŠTRUDLA VIŠNJA MEDELA 240G
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−20%Strudla 0240 kajsija Medela 24
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+18 prodavnica499,96 din/kg
−12%ŠTRUDLA JAGODA VANILA MEDELA 240G
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Super Vero%129,99
+15 prodavnica499,96 din/kg
Strudla BROWNIE 0240 malina Medela 24
- Aleksandrović139,99
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
+15 prodavnica583,29 din/kg
ŠTRUDLA TAMNA JAFFA POMORADŽA MEDELA 240G
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
+11 prodavnica458,29 din/kg
−19%ŠTRUDLA SMOKVA MEDELA 360G
- Aleksandrović134,99
- Univerexport%179,99
- Trnava Promet182,00
+10 prodavnica374,97 din/kg



