Cene → Alkoholna pića → VINO DZERV.ROSE ROMA.1L

VINO DZERV.ROSE ROMA.1L
Pakovanje 1 l 11 prodavnica Barkod 8606107880129
399,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
399,00 din/l
Najskuplje je 599,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,00 din399,00 din/l
-
459,99 din524,99 din459,99 din/l+60,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula459,99 din459,99 din/l+60,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta499,00 din499,00 din/l+100,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik499,99 din499,99 din/l+100,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad514,99 din514,99 din/l+115,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta529,99 din529,99 din/l+130,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta539,99 din539,99 din/l+140,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd549,99 din549,99 din/l+150,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta559,99 din559,99 din/l+160,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta599,99 din599,99 din/l+200,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 399,00 | 524,99 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 524,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ROMANSA ROZE 1LAman
- VINO ROSE ROMANSA DZERVIN 1LAroma, City
- VINO ROSE ROMANSA 1LCash & Carry Plus
- VINO ROSE ROMANSA 1L DŽERVINFortuna Market, Super Vero
- VINO ROSE ROMANSA 1L DZERVINIdea, Mercator, Roda
- ROMANSA ROSE 1L DZERVINMedius
- VINO DZERV.ROSE ROMA.1LMikromarket
- VINO ROZE ROMANSA 1L DZERPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −64 % po l
Vino Rose pet 1/1 Nikolas Trade 9
- Šumadija Market145,00
- Trlić180,00
- Cash & Carry Plus189,99
+3 prodavnice145,00 din/l - −62 % po l
Vino Rose 1/1 pvc Status 6
- Aleksandrović149,99
- Trlić180,00
- Trnava Promet195,00
+3 prodavnice149,99 din/l
−60 % po lVINO SUVO STONO ROSE 1L GECI M NNC
- Aleksandrović159,99
- Čutura%229,99
- Euro Ša M278,00
159,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l











