Cene → Alkoholna pića → Vino Rose 1/1 Vino Kalem 6
Vino Rose 1/1 Vino Kalem 6
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 8606102162817
219,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
219,00 din/l
Najskuplje je 289,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
219,00 din219,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta260,00 din260,00 din/l+41,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 269,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik269,99 din269,99 din/l+50,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33269,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49269,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6269,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5269,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb269,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38269,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7269,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26269,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43269,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10269,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15269,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb269,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb269,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68269,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25269,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6269,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99269,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296269,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb269,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta277,00 din277,00 din/l+58,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta289,99 din289,99 din/l+70,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 219,00 | 265,00 |
| 01.09.2026. | 219,00 | 265,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROZE 1L KALEM VINOAleksandrović
- ROZE VINO 1LMikromarket
- Vino Kalem vino rose 1 lŠumadija Market
- Kalem Rose 1L 10,5% volSunce (Qvattro)
- Vino Rose 1/1 Vino Kalem 6Trnava Promet
- ROSE 1L VINO KALEMVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −34 % po l
Vino Rose pet 1/1 Nikolas Trade 9
- Šumadija Market145,00
- Trlić180,00
- Cash & Carry Plus189,99
+3 prodavnice145,00 din/l - −32 % po l
Vino Rose 1/1 pvc Status 6
- Aleksandrović149,99
- Trlić180,00
- Trnava Promet195,00
+3 prodavnice149,99 din/l
−27 % po lVINO SUVO STONO ROSE 1L GECI M NNC
- Aleksandrović159,99
- Čutura%229,99
- Euro Ša M278,00
159,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l












