Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Jogurt Grčki Grekos Tropic Mix 150 g

Jogurt Grčki Grekos Tropic Mix 150 g
Pakovanje 150 g 12 prodavnica Barkod 8601500132141
84,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
566,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 105,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
84,90 din97,99 din566,00 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta96,66 din644,40 din/kg+11,76 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta97,99 din653,27 din/kg+13,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu98,00 din653,33 din/kg+13,10 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta98,60 din657,33 din/kg+13,70 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta99,00 din660,00 din/kg+14,10 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta99,99 din666,60 din/kg+15,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din666,60 din/kg+15,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta99,99 din666,60 din/kg+15,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd102,00 din680,00 din/kg+17,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta103,97 din693,13 din/kg+19,07 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta105,00 din700,00 din/kg+20,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 96,66 | 99,50 |
| 25.09.2026. | 96,66 | 99,50 |
| 20.09.2026. | 94,99 | 99,50 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 98,80 |
Promene cene
- Gomex 25.09. 94,99 → 97,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GREKOS VOC.JOG.150G TROPIC MIXAleksandrović
- GREKOS JOGURT TROPIK MIX 150GAroma, City
- JOG GREKOS TROPIC MIX 150GR CASABB Trade
- JOGURT VOĆNI GREKOS TROPIC MIX 150GGomex
- GREKOS JOGURT TROPIK MIX 150GR SUBOTICAMedius
- Voćni Jogurt Grekos Tropic MIX150 g IMLEKMetalac Market
- IML.JOGURT GREKOS TROPIC MIX 150GMikromarket
- JOG.VOC.TROPIC MIX 150 GREKOS IMLEKPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−33 % po kgJogurt Grčki Grekos Ekstra Kremast Kajsija 250 g
- Univerexport94,99
- BB Trade95,07
- Senta Promet95,07
+2 prodavnice379,96 din/kg
−29 % po kgJogurt Grčki 150 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda59,99
399,93 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
- Šumadija Market179,90
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
+38 prodavnica102,80 din/kg
−26%Jogurt Probiotik Balans 1,5 kg PET
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović184,99
- Šumadija Market184,99
+37 prodavnica119,99 din/kg
−11%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%33,99
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
+34 prodavnice188,83 din/kg
−21%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 1 kg TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Europrom%149,90
- Medius%149,90
+35 prodavnica145,99 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 150 g
- Metro%57,00
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Univerexport%59,99
+33 prodavnice380,00 din/kg
−16%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 400 g
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica312,48 din/kg
−14%Jogurt Moja Kravica Gusti 2,8% mm 1 kg TT
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice149,99 din/kg
Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 250 g TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+33 prodavnice211,60 din/kg






