Cene → Akcije po artiklima → Sveže i prerađeno meso
Akcije: Sveže i prerađeno meso
1.065 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−28%KOBASICA BUDIMSKA YUHOR 300G
- VUM499,99
- Soulfood%529,99
- Univerexport693,99
+5 prodavnica1.666,63 din/kg
−26%PANČETA SLAJS KOSMAJSKA 100G
- Cash & Carry Plus374,99
- Idea%419,99
- Mercator%419,99
+5 prodavnica3.749,90 din/kg
−26%BUĐOLA KOSMAJSKA SLAJS 100G
- Cash & Carry Plus429,99
- BB Trade469,97
- Idea%479,99
+5 prodavnica4.299,90 din/kg
−26%PRŠUT SLAJS KOSMAJSKA 100G
- Cash & Carry Plus419,99
- Soulfood469,99
- Idea%479,99
+5 prodavnica4.199,90 din/kg
−26%VRAT SUVI SLAJS KOSMAJSKA 100G
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea%459,99
- Mercator%459,99
+5 prodavnica3.999,90 din/kg- −25%
ČAJNA KOBASICA YUHOR RF
- Cash & Carry Plus1.479,99
- Univerexport%1.499,00
- Yuhor1.899,99
+5 prodavnica2.466,65 din/kg
−25%PATELINA JUNIOR 60G
- Idea74,16
- Mercator74,16
- Roda74,16
+5 prodavnica1.236,00 din/kg
−25%KOBASICA PILEĆA PRIMA TOPIKO 375G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje%189,99
- Mikromarket199,00
+5 prodavnica479,97 din/kg- −24%
Alpska kobasica *Neoplanta*
- Podunavlje%659,99
- Cash & Carry Plus699,99
- Luki789,00
+5 prodavnica
−24%PAŠTETA PILEĆA PRSA CARNEX 75G
- Cash & Carry Plus74,99
- Medius%79,90
- Aman99,99
+5 prodavnica999,87 din/kg- −24%
ŠUNKA BARENA NAŠKA NEOPLANTA RF
- Idea%1.299,90
- Mercator%1.299,90
- Roda%1.299,90
+5 prodavnica - −22%
TRLIC SVINJSKI SUVI VRAT SLAJS 100G ZASTICENA ATM.
- Tekijanka221,50
- Sunce (Qvattro)%249,99
- VP Dima262,00
+5 prodavnica2.215,00 din/kg
−21%ZLATIBORAC PIZZA SUNKA U OMOTU
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus649,99
- Soulfood%699,99
+5 prodavnica
−20%KOBASICA PILEĆA TIP TOP TOPIKO 375G
- ZAM169,90
- Idea%199,99
- Mercator%199,99
+5 prodavnica453,07 din/kg
−19%VIRŠLA 200G FAMIS
- VP Dima284,00
- Maxi349,99
- Maxi Online349,99
+5 prodavnica1.420,00 din/kg
−19%KRALJEVSKA SALAMA ZLATIBORAC 100G
- Transkom 94245,00
- BB Trade%249,88
- Maxi Online299,99
+5 prodavnica2.450,00 din/kg
−18%KOBASICA BARENA PILEĆA CLASSIC CEKIN 100G
- RIČ69,99
- Univerexport%69,99
- BB Trade74,97
+5 prodavnica699,90 din/kg
−17%SUNKA PREMIUM ZLATIBORAC 125G
- Maxi Online%189,99
- Maxi199,99
- Mega Maxi199,99
+5 prodavnica1.519,92 din/kg
−15%PEČENICA DIMLJENA CARNEX RF
- Aleksandrović799,99
- Super Vero%1.488,99
- Aman1.669,99
+5 prodavnica
−14%KOBASICA GRILL DOMAĆA TOPOLA 250G
- Cash & Carry Plus207,99
- Trnava Promet212,00
- Idea%239,99
+5 prodavnica831,96 din/kg
−12%PANČETA CARNEX RF
- Cash & Carry Plus2.099,99
- Maxi%2.199,00
- Mega Maxi%2.199,00
+5 prodavnica
−12%KOBASICA SNIX CLASSIC SORGER 80G
- Cash & Carry Plus189,99
- Čutura%219,99
- Univerexport234,99
+5 prodavnica2.374,88 din/kg- −12%
ZLATIBORSKA KOBASICA KLASIK
- Transkom 941.049,00
- Luki1.149,00
- VP Dima1.199,00
+5 prodavnica
−11%PRŠUT IBERICO SLAJS ELPOZO 60G
- Univerexport%629,99
- Aroma%699,99
- BB Trade825,97
+5 prodavnica10.499,83 din/kg- −10%
PILEĆI FILE NEOPLANTA RF
- Cash & Carry Plus1.224,99
- Univerexport1.249,00
- Idea%1.349,90
+5 prodavnica
−7%KOBASICA FUETEC ELPOZO 170G
- Aroma%529,99
- Univerexport634,99
- BB Trade639,97
+5 prodavnica3.117,59 din/kg
−32%KRAINSKA KOBASICA FAMIS 320G
- Idea%449,99
- Mercator%449,99
- Roda%449,99
+4 prodavnice1.406,22 din/kg- −29%
ĆUREĆI FILE YUHOR RF
- Univerexport%999,00
- Yuhor1.099,99
- Podunavlje1.129,99
+4 prodavnice - −29%
KULEN YUHOR RF
- Cash & Carry Plus1.479,99
- Aman%1.499,99
- Univerexport1.999,00
+4 prodavnice - −28%
ND pizza sunka *Neoplanta*
- Podunavlje%649,99
- Cash & Carry Plus689,99
- Luki799,00
+4 prodavnice
−27%KOBASICA ČAJNA XXL SLAJS 200G YUH
- Idea%339,99
- Mercator%339,99
- Roda%339,99
+4 prodavnice1.699,95 din/kg
−27%KOBASICA BUDIMSKA XXL SLAJS 200G YU
- Idea%339,99
- Mercator%339,99
- Roda%339,99
+4 prodavnice1.699,95 din/kg- −27%
KOBASICA BUDIMSKA NEOPLANTA RF
- Univerexport%1.799,00
- Cash & Carry Plus2.169,99
- Idea2.399,90
+4 prodavnice
−26%MORTADELA SLAJS MENATTI 100G
- Aroma%279,99
- Mega Maxi299,99
- Super Vero331,99
+4 prodavnice2.799,90 din/kg
−23%PIZZA ŠUNKA TOPOLA 320G
- Cash & Carry Plus221,99
- Univerexport%239,99
- Idea289,99
+4 prodavnice693,72 din/kg
−23%PIVKA ĆUREĆA KOBASICA 350G
- Aman%169,99
- Tekijanka182,45
- VP Dima189,00
+4 prodavnice485,69 din/kg
−21%PEČENICA DELIKATES U OMOTU YUHOR RF
- Aman%1.149,99
- Podunavlje1.159,99
- Super Vero1.269,99
+4 prodavnice
−21%GAVRILOVIC JELI PILECI 350g
- BB Trade%169,88
- Senta Promet206,40
- Sunce (Qvattro)%210,99
+4 prodavnice485,37 din/kg
−20%KOBASICA IZLETNIČKA TOPOLA RF
- Univerexport%2.399,00
- Idea%2.399,90
- Mercator%2.399,90
+4 prodavnice
−20%PANIRANI PILEĆI MEDALJONI AMADORI 300G
- Lidl279,99
- Univerexport%279,99
- BB Trade299,97
+4 prodavnice933,30 din/kg- −19%
KOBASICA BARENA PILEĆA TOPIKO 1KG
- Tekijanka379,99
- Prima384,00
- Senta Promet399,99
+4 prodavnice379,99 din/kg
−18%CARNEX MINI STISNJENA 350GR
- Medius%379,90
- Europrom419,90
- ZAM429,90
+4 prodavnice1.085,43 din/kg
−18%PILEĆA PRSA SLAJS KAMPER ZLATIBORAC 150G
- Idea%179,99
- Mercator%179,99
- Roda%179,99
+4 prodavnice1.199,93 din/kg
−16%Alpska kobasica RFS *Zlatiborac* KATALOG
- Cash & Carry Plus629,99
- RIČ%669,99
- VP Dima%679,90
+4 prodavnice- −14%
GOMBIT POSEBNA KOBASICA 800GR
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- VUM284,99
+4 prodavnice312,38 din/kg
−14%DELIK.PANONSKA 200G NEOPLANTA
- Sunce (Qvattro)%319,99
- Euro Ša M363,00
- VUM364,99
+4 prodavnice1.599,95 din/kg
−12%KOBASICA SNIX SWEET CHILI SORGER 80G
- Cash & Carry Plus189,99
- Čutura%219,99
- Univerexport234,99
+4 prodavnice2.374,88 din/kg
−12%SLANINA MESNATA DOMAĆA VP CARNEX
- Maxi%1.499,00
- Mega Maxi%1.499,00
- Super Vero%1.774,99
+4 prodavnice

































