Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA FUETEC ELPOZO 170G

KOBASICA FUETEC ELPOZO 170G
Pakovanje 170 g 8 prodavnica Barkod 8410843079613
529,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma, na akciji do 30.09.
3.117,59 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 729,99 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
529,99 din572,80 din3.117,59 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 634,99 – 654,99 din634,99 din3.735,24 din/kg+105,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta639,97 din3.764,53 din/kg+109,98 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta669,99 din3.941,12 din/kg+140,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad694,99 din4.088,18 din/kg+165,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd729,99 din4.294,06 din/kg+200,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta729,99 din4.294,06 din/kg+200,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta729,99 din4.294,06 din/kg+200,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 572,80 | 682,49 |
| 22.09.2026. | 572,80 | 682,49 |
| 01.09.2026. | 572,80 | 706,74 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 704,99 → 634,99 din -10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SALAMA FUETEC ELPOZO 170GAroma, City
- SALAMA FUETEC 170GBB Trade, Gomex
- SALAMA FUETEC 170G ELPOZOIdea, Mercator, Roda
- SALAMA FUETEC 170GR ELPOZOSuper Vero
- KOBASICA FUETEC ELPOZO 170GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+35 prodavnica649,97 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+34 prodavnice649,97 din/kg
−21%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
+33 prodavnice780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg








