Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA BUDIMSKA NEOPLANTA RF
KOBASICA BUDIMSKA NEOPLANTA RF
7 prodavnica Barkod 0000002758342
1.799,00 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 2.559,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 2.399,00 – 2.449,00 din1.799,00 din2.449,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula2.169,99 din+370,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd2.399,90 din+600,90 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta2.399,90 din+600,90 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta2.399,90 din+600,90 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad2.399,99 din+600,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta2.559,99 din+760,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 2.169,99 | 2.399,90 |
| 01.09.2026. | 2.169,99 | 2.399,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOBASICA BUDIMSKA DELIKATES NEOPLANTACash & Carry Plus
- KOBASICA BUDIMSKA FP RFZ NEOPLANTAIdea, Mercator, Roda
- BUDIMSKA KOBASICA RF NEOPLANTAMedius
- BUDIMSKA FLOW PACK NEOPLANTASuper Vero
- KOBASICA BUDIMSKA NEOPLANTA RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−15%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
- Trnava Promet166,00
+35 prodavnica756,05 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Univerexport%199,99
- Euro Ša M206,00
+32 prodavnice649,97 din/kg
−29%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet272,00
+34 prodavnice806,13 din/kg
−20%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Podunavlje%159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−19%KOBASICA BARENA PILEĆA SA SIROM WUDY 150G
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg








