Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA SNIX CLASSIC SORGER 80G

KOBASICA SNIX CLASSIC SORGER 80G
Pakovanje 80 g 8 prodavnica Barkod 9002055001453
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
2.374,88 din/kg
Najskuplje je 369,99 din, +95% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,99 din2.374,88 din/kg
-
219,99 din249,99 din2.749,88 din/kg+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 229,99 – 243,99 din234,99 din2.937,38 din/kg+45,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta349,90 din4.373,75 din/kg+159,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd354,99 din4.437,38 din/kg+165,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta354,99 din4.437,38 din/kg+165,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta354,99 din4.437,38 din/kg+165,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta369,99 din4.624,88 din/kg+180,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 189,99 | 352,45 |
| 01.09.2026. | 189,99 | 352,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SNIX CLASSIC 80G SORGERAroma, City
- KOBASICA SNIX CLASSIC 80gr SILBOCash & Carry Plus
- KOBASICA CLASSIC SNIX 80GČutura
- SALANETTIS BITS CLASSIC 80gEuroprom
- KOBASICA SNIX CLASSIC 80GIdea, Mercator, Roda
- KOBASICA SNIX CLASSIC SORGER 80GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Univerexport%199,99
- Fortuna Market209,99
+32 prodavnice649,97 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Podunavlje%159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg








