Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA BARENA PILEĆA CLASSIC CEKIN 100G

KOBASICA BARENA PILEĆA CLASSIC CEKIN 100G
Pakovanje 100 g 8 prodavnica Barkod 8600295003513
69,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
699,90 din/kg
Najskuplje je 84,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
69,99 din699,90 din/kg
-
69,99 din84,99 din699,90 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta74,97 din749,70 din/kg+4,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad76,99 din769,90 din/kg+7,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din799,00 din/kg+9,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta79,90 din799,00 din/kg+9,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta79,99 din799,90 din/kg+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik84,99 din849,90 din/kg+15,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 69,99 | 79,90 |
| 22.09.2026. | 69,99 | 79,90 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 79,95 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 81,97 → 74,97 din -9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOB FINO USIT PIL CLASIC 100G VINDIJABB Trade
- HRENOVKA PILECA CLASSIC 100GREuroprom
- BARENA KOBASICA PILEĆA CLASSIC 100G CEKINFortuna Market
- PILECA CLASSIC 100G BEZ OMOTACA CEKINLuki
- virsla pileca classic 100g vindijaPodunavlje
- Cekin pileca classic 100g #50 VindijaRIČ
- VIRŠLA PILEĆA 100GR CEKINSuper Vero
- PILECA HRENOVKA CLASSIC 100GTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−16 % po kgKOBASICA BARENA PILEĆA AMADORI 100G
- Metro59,00
- BB Trade59,97
- Super Vero82,99
+1 prodavnica590,00 din/kg
−15 % po kgKOBASICA BARENA PILEĆA WUDY 125G
- Cash & Carry Plus74,53
- VP Dima%79,90
- Leon79,99
+20 prodavnica596,24 din/kg
−14 % po kgKOBASICA BARENA PILEĆA WUDY 100G
- BB Trade%59,88
- Aroma73,90
- Senta Promet74,82
+9 prodavnica598,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Univerexport%199,99
- Fortuna Market209,99
+32 prodavnice649,97 din/kg
−20%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Podunavlje%159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg










