Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA KRAINSKA VAK 320G FAMIS

KOBASICA KRAINSKA VAK 320G FAMIS
Pakovanje 320 g 7 prodavnica Barkod 8606004620057
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.406,22 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 624,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din659,99 din1.406,22 din/kg
-
449,99 din659,99 din1.406,22 din/kg
-
449,99 din659,99 din1.406,22 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta614,99 din1.921,84 din/kg+165,00 din
-
614,99 din1.921,84 din/kg+165,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta614,99 din1.921,84 din/kg+165,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad624,99 din1.953,09 din/kg+175,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 449,99 | 624,99 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 624,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KRAINSKA KOBASICA FAMIS 320GAroma
- KOBASICA KRAINSKA VAK 320G FAMISIdea, Mercator, Roda
- Krainska kobasica vak.Famis 320gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- KOBASICA KRAJINSKA VAKUM 320GR FAMISSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−15%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
- Trnava Promet166,00
+35 prodavnica756,05 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Univerexport%199,99
- Fortuna Market209,99
+32 prodavnice649,97 din/kg
−29%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet272,00
+34 prodavnice806,13 din/kg
−20%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Podunavlje%159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−19%KOBASICA BARENA PILEĆA SA SIROM WUDY 150G
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+31 prodavnica806,60 din/kg










