Cene → Akcije po artiklima → Slatkiši i žitarice
Akcije: Slatkiši i žitarice
1.488 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%BEBETO BOMBONE SOUR WORMS 80G
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
- VP Dima%94,90
+5 prodavnica1.123,75 din/kg
−19%OVS ZALOGAJI SA MAL NADE 70G PELLIT
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
−19%OVS ZALOGAJI BAN BAD ČOK 70G PELLIT
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
−19%Keks OREO original 0176 Mondelez
- Trnava Promet160,00
- Prima%179,90
- Fortuna Market189,99
+2 prodavnice909,09 din/kg
−19%BOMBONE ČOKOLADNE SMARTIES 130G TUBA
- Aleksandrović209,99
- Aman%299,99
- Super Vero%309,99
+11 prodavnica1.615,31 din/kg
−19%KEKS NUTELLA B-READY 132G
- Aleksandrović249,90
- Trlić299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+17 prodavnica1.893,18 din/kg
−19%ČOKOLADA MLEČNA BANANICA CRNA NAJLEPŠE ŽELJE 184G
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Trnava Promet301,00
- Senta Promet334,22
+29 prodavnica1.630,38 din/kg
−19%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE KAPRI 190G ŠTARK
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Trnava Promet301,00
- Metro339,00
+27 prodavnica1.578,89 din/kg
−19%NAJLEPSE ZELJE NOISETTE 180g
- Trlić239,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Europrom354,90
+2 prodavnice1.327,78 din/kg
−19%CORN FLAKES 800G CPW NESTLE
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Univerexport%642,99
- Super Vero718,99
749,99 din/kg
−19%SWISSLION ORANGE BISCUIT 460G
- BB Trade%299,99
- Trlić329,99
- Idea · Mercator · Roda414,99
652,15 din/kg
−19%ČOKOLADA MLEČNA SCHOCO BONS KINDER 125G
- Aleksandrović339,99
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Mikromarket%339,99
+19 prodavnica2.719,92 din/kg
−19%KEKS VAFL SA KAREMELOM JASKINO 290G
- Leon139,99
- Idea · Mercator · Roda%140,00
- Transkom 94149,90
+16 prodavnica482,72 din/kg- −19%
Lizalica POPS DUO sa zvakom 20g Durukan 80
- Idea · Mercator · Roda%15,00
- Cash & Carry Plus16,99
- Trnava Promet18,00
+4 prodavnice750,00 din/kg
−19%ČOKOLADA MINI ŽIVOTINJSKO CARSTVO 15G
- Lidl59,99
- Transkom 9462,90
- Europrom%64,90
+30 prodavnica3.999,33 din/kg
−19%KEKS KOKOS RUM KASATO 120G
- ZAM%64,90
- Euro Ša M%68,90
- Cash & Carry Plus69,99
+32 prodavnice540,83 din/kg
−19%PŠENICA BELIJA UNIJAPAK 400G
- Europrom%64,90
- Podunavlje79,99
- Tekijanka83,84
+3 prodavnice162,25 din/kg
−19%KEKS PETIT DELICIOUS 750G
- Univerexport115,71
- VP Dima%129,90
- Aleksandrović139,99
+6 prodavnica154,28 din/kg
−19%ČOKOLADA MINI KINDER DUPLO 26G
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market74,00
+10 prodavnica2.499,62 din/kg
−19%ČOKOLADA MINI DELICE KINDER 39G
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Trnava Promet69,00
- Šumadija Market70,00
+14 prodavnica1.666,41 din/kg
−19%KEKS TART NUGAT DOMAĆICA 210G
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg
−19%KEKS TART KAJSIJA DOMAĆICA 210G
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
- Čutura%129,99
+34 prodavnice595,19 din/kg
−19%Bela čokolada sa celim lešnic. MK40 100g
- Lidl%129,99
1.299,90 din/kg
−19%CORN FLAKES NESTLE 250G
- Trnava Promet253,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Cash & Carry Plus264,99
+23 prodavnice1.012,00 din/kg
−19%ČOKOLADNO JAJE NGD SURPRISE MAXI KINDER 100G
- VP Dima399,00
- Morava574,00
- Aleksandrović599,99
+17 prodavnica3.990,00 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−19%KEKS BEZ ŠEĆERA KAKAO,CIMET,ČOKOLADA WELLNESS 125G
- Univerexport%152,99
- Cash & Carry Plus159,99
- ZAM169,90
+22 prodavnice1.223,92 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 400G
- Trnava Promet%332,00
- Medius%339,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%339,99
+31 prodavnica830,00 din/kg- −19%
PLAZMA MLEV.800G BAMBI
- Leon%569,99
712,49 din/kg - −19%
BOMBONE GUM DINO 500G KDV
- Idea · Mercator · Roda%300,00
600,00 din/kg
−18%COK.SNICKERS 50G
- Leon%74,99
1.499,80 din/kg- −18%
COK.TWIX 50G
- Leon%74,99
1.499,80 din/kg
−18%ČOKOLADA MILK KREM 94G SMILIES
- Aleksandrović79,99
- Luki119,90
- Idea · Mercator · Roda%135,00
+7 prodavnica850,96 din/kg- −18%
KREM PANDALADA POSNI 800G
- VP Dima%349,90
- Cash & Carry Plus369,99
437,38 din/kg
−18%BAR PROTEIN ČOKOLADA CORNY 50G
- Aleksandrović179,99
- RIČ179,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%203,99
+8 prodavnica3.599,80 din/kg
−18%PROTEIN BAR CORNY VANILA 50G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%203,99
- Gomex221,62
- Roda234,99
+5 prodavnica4.079,80 din/kg
−18%ČOKOLADA MINI KAKAO BAR PATROLNA ŠAPA 30G
- Euro Ša M%44,90
- Europrom49,90
- Aleksandrović49,99
+11 prodavnica1.496,67 din/kg
−18%BAR MINI ČOKO FINESSE CARAMEL 350G
- Idea · Mercator · Roda%250,00
714,29 din/kg
−18%Bebeto bombone Marshmallow twisted 60g
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+12 prodavnica1.249,83 din/kg
−18%Bebeto bomb.Marshma.Pink&White 60g.
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+9 prodavnica1.249,83 din/kg
−18%BOMBONA MARSHMALLOW ROLLER 60G
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+3 prodavnice1.249,83 din/kg
−18%KEKS ANANAS ČOKOLADA 120G SWEET FA
- Mega Maxi%169,99
- Idea · Mercator · Roda202,80
- Aksa229,00
+1 prodavnica1.416,58 din/kg
−18%KREM SL EUROKREM DB ČAŠA PVC 200G
- Medius%209,90
- Gomex244,99
1.049,50 din/kg
−18%Karamel čoko proteinska čoko. MK15 50g
- Lidl%129,99
2.599,80 din/kg
−18%Pro.čokola.kikiriki bela slana MK96 50g
- Lidl%129,99
2.599,80 din/kg
−18%JUMBO ROLL VINCINNI JAGODA 300G
- Sunce (Qvattro)129,99
- Euro Ša M%179,90
- Cash & Carry Plus189,99
+10 prodavnica433,30 din/kg
−18%JUMBO ROLL VINCINNI BRUSNICA 300G
- Aleksandrović109,90
- Euro Ša M%179,90
- Šumadija Market209,00
+2 prodavnice366,33 din/kg
−18%BOMBONE NEGRO MIX 250g PIONIR
- Trnava Promet%166,00
- Cash & Carry Plus210,99
- Fortuna Market219,99
+19 prodavnica664,00 din/kg


































