Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Negro Mix 250 g Pionir

Bombone Negro Mix 250 g Pionir
Pakovanje 250 g 21 prodavnica Barkod 8602300233229
166,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
664,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 279,99 din, +69% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
166,00 din203,00 din664,00 din/kg
-
Univerexport akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 264,30 – 300,07 din169,99 din294,11 din679,96 din/kg+3,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula210,99 din843,96 din/kg+44,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta219,99 din879,96 din/kg+53,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik219,99 din879,96 din/kg+53,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta225,00 din900,00 din/kg+59,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta249,00 din996,00 din/kg+83,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta249,90 din999,60 din/kg+83,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta249,90 din999,60 din/kg+83,90 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta249,99 din999,96 din/kg+83,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta249,99 din999,96 din/kg+83,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta249,99 din999,96 din/kg+83,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu249,99 din999,96 din/kg+83,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad252,99 din1.011,96 din/kg+86,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd254,99 din1.019,96 din/kg+88,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta254,99 din1.019,96 din/kg+88,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta254,99 din1.019,96 din/kg+88,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta265,33 din1.061,32 din/kg+99,33 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta274,90 din1.099,60 din/kg+108,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu279,00 din1.116,00 din/kg+113,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta279,99 din1.119,96 din/kg+113,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 203,00 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 203,00 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEGRO MIX 250GAleksandrović
- BOMBON NEGRO MIX 250grCash & Carry Plus
- NEGRO MIX 250GREuro Ša M
- BOMB.NEGRO MIX 250gEuroprom
- BOMBONE PIONIR 250G NEGRO MIXFortuna Market
- BOMBON PIONIR TVRDA NEGRO MIX 250GGomex
- BOMBONE NEGRO MIX 250G PIONIRIdea, Mercator, Roda, Tekijanka
- Bombone punjene Negro Pionir 250gMega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg





