Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS ANANAS ČOKOLADA 120G SWEET FA

KEKS ANANAS ČOKOLADA 120G SWEET FA
Pakovanje 120 g 6 prodavnica Barkod 8606100614332
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 30.09.
1.416,58 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 247,42 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din207,99 din1.416,58 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd202,80 din1.690,00 din/kg+32,81 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta202,80 din1.690,00 din/kg+32,81 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta202,80 din1.690,00 din/kg+32,81 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta229,00 din1.908,33 din/kg+59,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula247,42 din2.061,83 din/kg+77,43 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 202,80 | 205,40 |
| 26.09.2026. | 202,80 | 205,40 |
| 01.09.2026. | 202,80 | 202,80 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Zdraviji keks ananas čokolada 120gAksa
- KEKS ZDRAVIJI ANANAS COKOLADA 120gr SWEET FAMILYCash & Carry Plus
- KEKS ANANAS ČOKOLADA 120G SWEET FAIdea, Mercator, Roda
- Keks ananas cokolada Sweet family 120gMega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −58 % po kg
KEKS PUSLICA COKOLADA 200g TRIJUMF
- RIČ119,99
- Euro Ša M139,00
- Trlić139,99
599,95 din/kg
−58 % po kgKEKS STIEFENHOFFER MEDENJAK FIGURE MLEČNA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović119,99
- Gomex213,00
599,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+37 prodavnica571,38 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg















