Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS PUSLICA COKOLADA 200g TRIJUMF
KEKS PUSLICA COKOLADA 200g TRIJUMF
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8606028740410
119,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
599,95 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 119,99 | 139,00 |
| 17.09.2026. | 119,99 | 139,00 |
| 01.09.2026. | 139,00 | 139,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS PUSLICA COKOLADA 200GEuro Ša M
- Keks puslica cokolada 200g *Trijumf Stanic*#15RIČ
- KEKS PUSLICA COKOLADA 200g TRIJUMFTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−32 % po kgKEKS FORSITE 220g COKOLADA/SL.PAVLAKA KDV
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus114,75
- Aleksandrović119,99
+4 prodavnice409,05 din/kg- −26 % po kg
INTEGRALNI KEKS BELGIJSKA COKOLADA 175g
- Euro Ša M78,00
- Aleksandrović94,99
- Trlić119,00
445,71 din/kg - −19 % po kg
KEKS PUSLICA LIMUN 300g TRIJUMF
- Euro Ša M146,00
- Trlić169,00
486,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi%159,99
+37 prodavnica749,50 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+37 prodavnica571,38 din/kg
















