Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.342 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Kinder Joy T-72
- Sunce (Qvattro)144,99
- Idea · Mercator · Roda169,99
- Tekijanka175,87
+1 prodavnica7.249,50 din/kg
Cornflakes B Glut 250 g Dr Schar
- dm389,00
- Aksa399,00
- Idea · Mercator · Roda448,50
+1 prodavnica1.556,00 din/kg
Keks Snack B Glut 105 g Dr Schar
- Idea · Mercator · Roda496,50
- Fortuna Market529,99
- Mega Maxi529,99
+1 prodavnica4.728,57 din/kg
−19%Pšenica Belija Unijapak 400 g
- Europrom%64,90
- Podunavlje79,99
- Tekijanka83,84
+3 prodavnice162,25 din/kg
Corn Flakes"Mister Fit" 250 G"Moravka"
- VP Dima96,00
- Prima97,00
- Luki99,90
+3 prodavnice384,00 din/kgŠtrudla Posna Mak Kikindska 110 g As
- Čutura129,99
- Fortuna Market134,99
- Transkom 94135,00
+3 prodavnice1.181,73 din/kgŠtrudla Posna Orah Kikindska 110 g As
- Morava136,00
- Čutura139,99
- Transkom 94145,00
+3 prodavnice1.236,36 din/kg
Bombonjera Lexus Deda Mraz Trougao 120 g
- Gomex133,33
- VP Dima199,00
- Transkom 94219,90
+3 prodavnice1.111,08 din/kg
Pez Figura Crvena Zvezda
- Shop&Go363,99
- Mercator · Roda369,99
- Idea374,99
+2 prodavnice21.411,18 din/kg
Orbit Spearmint Mints 12(24*16)
- Tekijanka114,92
- Gomex117,99
- Mercator · Roda117,99
+2 prodavnice4.104,29 din/kgKrem Banana Crna 20 g 30/1
- VUM9,99
- Podunavlje10,45
- Euro Ša M11,00
+3 prodavnice499,50 din/kg
Čokolada Nelino Maxx Mleko&Waffle 80 g Kutija
- Sunce (Qvattro)112,99
- Metalac Market119,00
- Morava123,00
+3 prodavnice1.412,38 din/kg
NA! voćni štapići malina 35g
- Senta Promet99,99
- Aksa159,00
- dm175,00
+3 prodavnice2.856,86 din/kg
Schar Wafer Pock.napitak bez.glut.sa.lešnik 50g
- dm189,00
- Idea · Mercator · Roda217,50
- Mega Maxi221,99
+1 prodavnica3.780,00 din/kg
−18%Gran Cereale RISO & CORNFLAKES keks 230g
- Super Vero%189,99
- dm199,00
- Maxi Online224,99
+3 prodavnice826,04 din/kg
INPROTEIN protein bar čokolada 40g
- Senta Promet143,55
- dm145,00
- Maxi · Mega Maxi159,99
+2 prodavnice3.588,75 din/kg
INPROTEIN protein bar vanila 40g
- Senta Promet143,55
- dm145,00
- Maxi · Mega Maxi159,99
+2 prodavnice3.588,75 din/kg
BioŠpajz ovseni keks malina i vanil.100g
- dm249,00
- BB Trade269,97
- Super Vero269,99
+3 prodavnice2.490,00 din/kg
BioŠpajz ovseni keks limun i urma 100g
- dm219,00
- Mega Maxi229,99
- Super Vero239,99
+3 prodavnice2.190,00 din/kg
Čokolada Crna Noir 77% 100 g Chocoll
- Idea · Mercator · Roda432,00
- BB Trade449,97
- Super Vero449,99
+1 prodavnica4.320,00 din/kg
Chocollama MADAME CRNA ČOKOLADA 100g
- dm369,00
- BB Trade399,97
- Idea · Mercator · Roda405,00
+1 prodavnica3.690,00 din/kg
Chocollama BEOGRAD VEGAN DARK CHOCOLATE 100g
- Idea · Mercator · Roda432,00
- BB Trade449,97
- Super Vero449,99
+1 prodavnica4.320,00 din/kg
Bombone Mentol 100 g Kraš
- Cash & Carry Plus77,31
- Roda97,99
- Super Vero97,99
+3 prodavnice773,10 din/kg
Kinder Čokoladna Figura 110 g
- Senta Promet377,17
- ZAM379,90
- Euro Ša M385,00
+3 prodavnice3.428,82 din/kg
Mini Pita sa Punjenjem od Jabuke 180 g
- Aman114,99
- Cash & Carry Plus114,99
- ZAM129,90
+3 prodavnice638,83 din/kg
Milka 300 g Strawberry
- Fortuna Market449,99
- Podunavlje459,99
- Aleksandrović479,99
+3 prodavnice1.499,97 din/kg
Krem Bananica 240 g To
- Europrom129,90
- ZAM129,90
- Podunavlje139,99
+3 prodavnice541,25 din/kg- −10%
Galete Pirinčane To Klasicne 100 g
- ZAM%44,90
- BB Trade%44,99
- Europrom49,90
+3 prodavnice449,00 din/kg - −10%
Galete Pirinčane To Lan i Suncokret 100 g
- ZAM%44,90
- BB Trade%44,99
- Europrom49,90
+3 prodavnice449,00 din/kg 
Biskvit Reeses Desert 2 Cup 42 g
- Idea · Mercator · Roda152,58
- Aman159,99
- Čutura159,99
+1 prodavnica3.632,86 din/kg
Fontana Ledene Kocke Red 146 g Kraš
- Euro Ša M389,00
- Fortuna Market419,99
- Tekijanka464,22
+3 prodavnice2.664,38 din/kg
ŽV Guma Watermelon Pellet 14 g Orbit
- Čutura59,99
- Tekijanka79,96
- Idea · Mercator · Roda84,99
+1 prodavnica4.285,00 din/kg
Biskvit Kinder Delice Coconut 37 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović79,99
- Idea · Mercator · Roda79,99
+1 prodavnica2.026,76 din/kgKrem Waltz 400 g Premium Kakao 13 Lešnik
- Čutura299,99
- Aleksandrović349,99
- Fortuna Market399,99
+3 prodavnice749,98 din/kg
−28%Bombonjera Jelka Lešnik 120 g Lexus
- Gomex146,65
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Čutura214,99
+1 prodavnica1.222,08 din/kg
Bombona Marshmallow Roller 60 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura109,99
- Euro Ša M110,00
+3 prodavnice1.666,50 din/kg
Biscolata Kokos Stix 32 g
- Fortuna Market62,48
- Aman79,99
- Cash & Carry Plus79,99
+3 prodavnice1.952,50 din/kgMini Rolls Čoko 240 g Gusto Strong
- Aleksandrović159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M190,00
+3 prodavnice666,63 din/kgEvropa Lena Jadriko 340 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Mere124,90
- Sunce (Qvattro)124,99
+3 prodavnice352,91 din/kg
−38%Keks Noblice Posne 222 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Europrom129,90
- Aman129,99
+1 prodavnica360,36 din/kgNapolitanke Čoko Prest 280 g
- Cash & Carry Plus114,99
- Aleksandrović129,99
- Mikromarket130,00
+3 prodavnice410,68 din/kg
Eti Puf Strawberry 18 g
- Cash & Carry Plus17,99
- Fortuna Market18,99
- Luki19,90
+3 prodavnice999,44 din/kg
−50%Lino Lada Pillows Nougat 80 g
- Mikromarket%87,99
- Aksa149,00
- Aman149,99
+3 prodavnice1.099,88 din/kg
−50%Lino Lada Pillows Milk 80 g
- Mikromarket%87,99
- Aksa149,00
- Sunce (Qvattro)154,99
+3 prodavnice1.099,88 din/kg
−21%Takt. Biscot.Sendvič Keks Limun 200 g
- Mikromarket%163,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Fortuna Market199,99
+1 prodavnica819,95 din/kg
−20%Vitalia Ovsena Kaša Čokolada 55 g
- Euro Ša M69,00
- Mikromarket%78,99
- Sunce (Qvattro)84,99
+3 prodavnice1.254,55 din/kg
Keks Milka Sensation 52 g
- Super Vero114,99
- Idea · Mercator · Roda119,99
- Metro120,00
+1 prodavnica2.211,35 din/kg
Kinder Jaje Čoko 220 g
- Mikromarket1.789,00
- Idea · Mercator · Roda1.899,99
- Maxi · Mega Maxi2.199,00
8.131,82 din/kg

































