Cene → Slatkiši i žitarice → Mini Bar Raw Energy Mango &Indijski Orah Bombus 50 g

Mini Bar Raw Energy Mango &Indijski Orah Bombus 50 g
Pakovanje 50 g 5 prodavnica Barkod 8594068263627
165,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
3.300,00 din/kg
Najskuplje je 219,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
165,00 din3.300,00 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta189,99 din3.799,80 din/kg+24,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd214,99 din4.299,80 din/kg+49,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta214,99 din4.299,80 din/kg+49,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta219,99 din4.399,80 din/kg+54,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 165,00 | 214,99 |
| 01.09.2026. | 165,00 | 214,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINI BAR RAW ENERGY MANGO &INDIJSKI ORAH BOMBUS 50GAroma, City
- bombus RAW ENERGY mango i indij.orah 50gdm
- BAR RAW ENER MAN IND ORAH50G BOMBUSIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Mini Rolls Čoko 240 g Gusto Strong
- Aleksandrović159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M190,00
+3 prodavnice666,63 din/kg
Mini Pita sa Punjenjem od Jabuke 180 g
- Aman114,99
- Cash & Carry Plus114,99
- ZAM129,90
+3 prodavnice638,83 din/kg
Mini bar biskvit DLL 290g
- Profi299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi411,99
- Shop&Go427,99
1.034,45 din/kg
Mini Rolls Vanila 240 g Gusto Strong
- Aleksandrović159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M190,00
+2 prodavnice666,63 din/kg
Mini bar karamela DLL 6x45g
- Profi299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi323,99
- Shop&Go336,99
1.111,07 din/kg
Mini napitak čoko&kakao prelivom Kitbis 400g
- Profi232,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi256,99
- Shop&Go266,99
582,48 din/kg
Mini napolit.lešnik Kitbis 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go159,99
399,98 din/kgMini princes krofne 150g JUFKA
- Mere223,90
- Metalac Market320,00
- Fortuna Market329,99
1.492,67 din/kg









