Cene → Slatkiši i žitarice → Mini napolit.lesnik Kitbis 400g

Mini napolit.lesnik Kitbis 400g
Pakovanje 400 g 5 prodavnica Barkod 8590421073940
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
399,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 159,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 159,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
MINI ROLLS COKO 240GR GUSTO STRONG
- Aleksandrović159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M190,00
+3 prodavnice666,63 din/kgMINI PITA SA PUNJENJEM OD JABUKE 180GR
- Aman114,99
- Cash & Carry Plus114,99
- ZAM129,90
+3 prodavnice638,83 din/kg
Mini bar biskvit DLL 290g
- Profi299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi411,99
- Shop&Go427,99
1.034,45 din/kg
MINI ROLLS VANILA 240GR GUSTO STRONG
- Aleksandrović159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M190,00
+2 prodavnice666,63 din/kg
Mini bar karamela DLL 6x45g
- Profi299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi323,99
- Shop&Go336,99
1.111,07 din/kg
Mini nap.coko&kakao preli.Kitbis 400g
- Profi232,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi256,99
- Shop&Go266,99
582,48 din/kgMini princes krofne 150g JUFKA
- Mere223,90
- Metalac Market320,00
- Fortuna Market329,99
1.492,67 din/kg
−25%MINI BAR KIT KAT CHUNKY 40GR NESTLE
- Prima89,50
- Aroma%89,99
- Aman109,99
2.237,50 din/kg









