Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
7.070 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

ČOKOLADNE PRALINE PLIŠANA TORBA SWEET CHOICE 75G
- Prima253,50
- Idea399,99
- Medius399,99
+4 prodavnice3.380,00 din/kgČOKOLADNE PRALINE PLIŠANA IGRAČKA 75G
- Prima579,50
- Idea899,99
- Medius899,99
+4 prodavnice7.726,67 din/kg
KAŠA PROTEIN KOKOS SWEET FIT 80G
- Aksa169,00
- dm179,00
- Roda194,99
+4 prodavnice2.112,50 din/kg
TOP KAŠA SA KINOA PAHULJICAMA CIMET MIKS 60G
- Super Vero132,99
- Idea133,65
- Mercator133,65
+4 prodavnice2.216,50 din/kg
TOP KAŠA SA KINOA PAHULJICAMA ČIA MIKS 60G
- Super Vero132,99
- Idea133,65
- Mercator133,65
+4 prodavnice2.216,50 din/kg
−33%BOMBONE GUMENE SPAGHETTI RAINBOW BEBETO 80G
- Aleksandrović69,90
- Euro Ša M75,00
- Univerexport%82,99
+4 prodavnice873,75 din/kg
MAFIN POPKEK LIMUN ETI 45G
- Sunce (Qvattro)29,99
- Senta Promet33,75
- Euro Ša M38,00
+4 prodavnice666,44 din/kg
ROLAT POPKEK ORANGE ETI 45G
- Sunce (Qvattro)29,99
- Aleksandrović34,99
- Gomex37,50
+4 prodavnice666,44 din/kg
MAFIN DANKEN KAKAO ULKER 100G
- Cash & Carry Plus88,20
- Metro94,00
- Aleksandrović99,99
+4 prodavnice882,00 din/kgČOKOLADNA FIGURA USKRŠNJI ZEKA 38G
- Trlić49,90
- Šumadija Market64,00
- Aleksandrović64,99
+4 prodavnice1.313,16 din/kg
−13%NAPOLITANKE LEŠNIK MANNER 110G
- Aleksandrović109,99
- Šumadija Market147,00
- Super Vero161,99
+4 prodavnice999,91 din/kg
KRAS KIKI PLU 100GR
- Trlić119,99
- Aleksandrović129,99
- Euro Ša M138,00
+4 prodavnice1.199,90 din/kg
−21%NS BOMI MINI CAKE VIŠNJA 165G
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)%133,99
- Cash & Carry Plus139,99
+4 prodavnice787,82 din/kgNIKOLAS PISTOLJ NA VODU SA BOMBONICAMA 8G
- Trnava Promet123,00
- ZAM129,90
- Idea149,85
+4 prodavnice15.375,00 din/kg- −19%
MORAVKA NAPOLITANKA WAFFER SUMSKO VOCE 400G
- Sunce (Qvattro)%149,99
- Prima%154,90
- Europrom163,00
+4 prodavnice374,98 din/kg 
ROYAL WALTZ MESANI CREM 250G
- Cash & Carry Plus169,99
- Metalac Market185,00
- Euro Ša M210,00
+4 prodavnice679,96 din/kgROYAL FONDAN PRALINA NARANDZA 180G
- Aleksandrović59,90
- Trnava Promet81,00
- Trlić99,90
+4 prodavnice332,78 din/kg
TOP KASA KOKOS MIX 60G
- Super Vero132,99
- Idea133,65
- Mercator133,65
+4 prodavnice2.216,50 din/kgTOP KASA COKO MIX 60G
- Super Vero132,99
- Idea133,65
- Mercator133,65
+4 prodavnice2.216,50 din/kg
Zvaka CUNGA LUNGA 3.6g 100
- Aleksandrović5,99
- Morava6,00
- Prima6,00
+4 prodavnice1.663,89 din/kg
−18%Gumene Bombone SOUR PATCH TROPICAL 0080 24
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+4 prodavnice1.124,88 din/kg
Cokol.MILKA oreo 0100 Mondelez 22
- Euro Ša M125,00
- Čutura129,99
- Trnava Promet147,00
+4 prodavnice1.250,00 din/kg
Zvaka FINI Burger 5g 200
- Cash & Carry Plus8,99
- VUM9,99
- Super Vero10,99
+4 prodavnice1.798,00 din/kg
*Gumene bombone veseljaci 0080 BG produkt
- Aleksandrović29,90
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
+4 prodavnice373,75 din/kg
Medenjak glazirani 0400 Ondina
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet211,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
Strudla 0264 coko jaffa Medela 24
- Aleksandrović99,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet150,00
+4 prodavnice378,41 din/kg
Keks CHOCO BISCUIT 0035 SL 18
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus52,99
- Mikromarket55,00
+4 prodavnice856,86 din/kgDesert TAKE kikiriki 43g Pionir 18
- Trnava Promet45,00
- Trlić49,00
- VUM54,99
+4 prodavnice1.046,51 din/kg*Krem BLOK Pandalada 3*80g Candy 10
- Podunavlje149,99
- Trnava Promet152,00
- Luki159,00
+4 prodavnice624,96 din/kgKeks BOOM 0160 Eskom 12
- Sunce (Qvattro)69,99
- Trnava Promet82,00
- Tekijanka93,04
+4 prodavnice437,44 din/kgKeks Cvetic 0160 Amoreti
- Aleksandrović64,90
- Trnava Promet106,00
- Fortuna Market114,99
+4 prodavnice405,63 din/kgKaramele GOLDY mix 0275 Gold
- Aleksandrović114,90
- VUM129,99
- Cash & Carry Plus136,28
+4 prodavnice417,82 din/kgKrem tabla 0200 KAKAO Gold 30
- Trnava Promet83,00
- Mere84,90
- Fortuna Market87,99
+4 prodavnice415,00 din/kgKrem blok GOLD 0090 24
- Čutura37,00
- Trnava Promet41,00
- Aleksandrović44,99
+4 prodavnice411,11 din/kg
Strudla 0252 smokva Zitoprerada 12
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet100,00
- Mere113,90
+4 prodavnice396,79 din/kg
−23%Strudla 0252 mesana Zitoprerada 12
- Aleksandrović99,99
- Aman%99,99
- Trnava Promet100,00
+4 prodavnice396,79 din/kgPraline kajsija 0180 BG produkt
- Aleksandrović59,90
- Trnava Promet81,00
- Prima88,00
+4 prodavnice332,78 din/kg- −23%
Strudla 0240 smokva BG produkt
- Čutura%99,99
- Trnava Promet101,00
- Tekijanka106,92
+4 prodavnice416,63 din/kg 
Vanilice mix 360g
- Cash & Carry Plus324,99
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+4 prodavnice902,75 din/kg
Bombone BEBETO marshmallow star 30g 12
- Aleksandrović39,99
- Šumadija Market57,00
- Trnava Promet59,00
+4 prodavnice1.333,00 din/kgZele Metar Traka Cola 50g 24
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+4 prodavnice999,80 din/kg
Karamele DAMLA sour 0090 Tayas 24
- Cash & Carry Plus76,49
- Trnava Promet79,00
- Morava89,00
+4 prodavnice849,89 din/kg
*Biskvit TODAY Cherry Bomb 55g. 24
- Aleksandrović34,99
- BB Trade46,97
- Trnava Promet51,00
+4 prodavnice636,18 din/kg
Bombonjera LEXUS srce 0110
- Trnava Promet150,00
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus169,99
+4 prodavnice1.363,64 din/kg
KREM NUTELLA 700g
- Čutura566,00
- Euro Ša M685,00
- Trlić699,00
+4 prodavnice808,57 din/kg
KI-KI BOMBONE 90g MIX
- Idea159,99
- Mercator159,99
- Roda159,99
+4 prodavnice1.777,67 din/kg
−35%KI-KI-BOMBON PUNJE JAGODA 90GR
- Idea%100,00
- Mercator%100,00
- Roda%100,00
+4 prodavnice1.111,11 din/kg
ZVAKE FIVE SPERMINT 14.4g
- VUM93,99
- Aroma95,50
- Gomex95,51
+4 prodavnice6.527,08 din/kg

































