Cene → Slatkiši i žitarice → Keks, vafl i kolači
Keks, vafl i kolači
1.857 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Kolacici domaći 1/1 Vanilica
- Trnava Promet790,00
- VP Dima922,00
790,00 din/kgDesert Goldiera 200 g Gold
- Trnava Promet273,00
- Aleksandrović299,99
1.365,00 din/kgKeks mešavina 240 g BG produkt
- Trnava Promet118,00
- Tekijanka136,10
491,67 din/kg
Keks mešavina 450 g BG produkt
- Trnava Promet213,00
- Tekijanka240,56
473,33 din/kgOblande BAS velike 210 g Avdic
- Trnava Promet69,00
- Trlić84,99
328,57 din/kgKeks mleveni BAS 500 g Avdic
- Trnava Promet89,00
- Trlić99,99
178,00 din/kgKeks čajni kolutići 400 g Avdic
- Trnava Promet96,00
- Trlić109,99
240,00 din/kgŠtrudla POSNA šumsko voće 252 g Zitoprerada
- Trnava Promet116,00
- Trlić149,00
460,32 din/kg
Štrudla POSNA smokva 252 g Zitoprerada
- Trnava Promet116,00
- Trlić129,00
460,32 din/kgNapolitanke limun blok 400 g Zitoprerada
- Trnava Promet147,00
- Trlić189,99
367,50 din/kg
Štrudla tamna višnja 135 g Zitoprerada
- Europrom49,90
- Trnava Promet79,00
369,63 din/kgKolač kakao kokos 300 g Zlatni Delišes
- Trnava Promet129,00
- Metalac Market145,00
430,00 din/kgTorta Malina lešnik mali šnit 0.7kg Slatki Dar
- Trnava Promet720,00
- Trlić849,99
1.028,57 din/kgTorta Malina lešnik srednji šnit Slatki Dar 1.5kg
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.849,99
960,00 din/kgTorta Puslica srednji šnit Slatki Dar 1.5
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.849,99
960,00 din/kgTorta Puslica okrugla Slatki Dar 1.5kg
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.849,99
960,00 din/kgTorta Čokoladna Višnja mali šnit Slatki Dar 0.7kg
- Trnava Promet720,00
- Trlić799,99
1.028,57 din/kgTorta Čokoladna Višnja okrugla Slatki Dar 1.5kg
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.599,99
960,00 din/kgŠtrudla smokva 120 g BG produkt
- Trnava Promet58,00
- Prima63,00
483,33 din/kgKokos kiflice posne 300g Romana plus
- Metalac Market285,00
- Trnava Promet360,00
950,00 din/kg
Biskvit TAKO chocomelo kakao 100 g
- Trnava Promet50,00
- Aleksandrović59,99
500,00 din/kgKeks mleveni DUNAV 300 g Eskom
- Trnava Promet69,00
- Luki99,00
230,00 din/kgKeks PETIT posni 600 g Delicious
- Trnava Promet141,00
- Aleksandrović149,99
235,00 din/lDesert Rum bum 250g NVX
- Trnava Promet99,00
- Cash & Carry Plus99,99
396,00 din/kgBiskvit Rio cakes Orange 450g Vekic NVX 8
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet228,00
466,64 din/kgBiskvit TAKO kakao preliv 150 g
- Aleksandrović59,99
- Trnava Promet66,00
399,93 din/kgKolač MARSHMALLOW COOKIES 70 g
- Trnava Promet51,00
- Aleksandrović59,99
728,57 din/lKeks čoko srce belo 250 g Top Biskit
- Trnava Promet136,00
- Čutura179,99
544,00 din/kgVanilice čoko 360g
- Trnava Promet368,00
- VP Dima429,00
1.022,22 din/kgTorta Bueno Borovnica limun okrugla Vanilica 1kg
- Trnava Promet1.945,00
- Aleksandrović2.099,99
1.945,00 din/kgVanilice 400 g Romana
- Metalac Market285,00
- Trnava Promet360,00
712,50 din/kg
Desert SUPER PEANUT 50 g Togo
- Trnava Promet31,00
- Prima35,00
620,00 din/kg
Desert SUPER CARAMEL 50 g Togo
- Trnava Promet31,00
- Fortuna Market35,30
620,00 din/kgDesert ROCOCO COCONUT 200 g Ender
- Trnava Promet122,00
- Fortuna Market139,99
610,00 din/kg
Mafin BROWNI Kakao 36g ETI 24
- Trnava Promet41,00
- Mikromarket50,00
1.138,89 din/kgKeks Sendvič Tempo Kremali Vanila 100 g
- Trnava Promet51,00
- Trlić59,90
510,00 din/kgBiskvit Kakao Tempo 100 g
- Trnava Promet51,00
- Trlić59,90
510,00 din/kgKrofna BRAWO kakao i čokoladne mrvice 40g 24
- Trnava Promet21,00
- Trlić25,00
525,00 din/kgDesert COSMILK kuki dark 50 g Togo
- Trnava Promet31,00
- Fortuna Market39,99
620,00 din/kg
Napolitanke Almi Milk 30 g Vincinni
- Tekijanka32,13
- Trlić34,99
1.071,00 din/kg
Napolitanke Premier 30 g Vincinni
- Euro Ša M32,00
- Trlić34,99
1.066,67 din/kg
Pita Karuzzo 82 g Coca Chocolate
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trlić99,90
731,59 din/kg
Rolat Doma 300 g Jagoda
- Trlić129,90
- Cash & Carry Plus149,99
433,00 din/kgLino Lada Duo 770 g
- Trlić449,99
- BB Trade932,69
584,40 din/kg
Master Petit Biscuits 400 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Trlić149,99
349,98 din/kgMaster Petit Keks Posni 470 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Trlić149,99
297,85 din/kgMaster Štrudla Mešana 500 g
- Svetofor189,90
- Trlić249,99
379,80 din/kgSlatki Kolač Orange 500 g Posno
- Europrom199,90
- Trlić209,90
399,80 din/kg
















