Cene → Slatkiši i žitarice → Pita Karuzzo 82 g Coca Chocolate

Pita Karuzzo 82 g Coca Chocolate
Pakovanje 82 g 2 prodavnice Barkod 3800200452541
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
731,59 din/kg
Najskuplje je 99,90 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din731,59 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,90 din1.218,29 din/kg+39,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 59,99 | 91,00 |
| 01.09.2026. | 59,99 | 91,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PITA KARUZO 82G KAKAO COKOLADAAleksandrović
- PITA KARUZO 82G COCOA CHOCOLATEEuro Ša M
- KARUZO KAKAO KROASAN SA KAKOM PUNJENJEM 82gSunce (Qvattro)
- PITA KARUZZO 82g COCA CHOCOLATETrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Pita Karuzo 82 g Cherry Cheesecake
- Sunce (Qvattro)79,99
- Euro Ša M94,00
- Šumadija Market95,00
+1 prodavnica975,49 din/kg
Pita Karuzo 82 g Chocolate
- Sunce (Qvattro)79,99
- Euro Ša M95,00
- Šumadija Market95,00
+1 prodavnica975,49 din/kg
Pita Karuzo 82 g Strawberry Cheesecake
- Sunce (Qvattro)79,99
- Euro Ša M95,00
- Šumadija Market95,00
+1 prodavnica975,49 din/kg
Pita Karuzo 82 g Blueberry Cheesecake 82 g
- Sunce (Qvattro)79,99
- Šumadija Market85,00
- Trlić99,90
975,49 din/kg
Pita Suva Orah i Šljiva 450 g Umk
- Idea · Mercator · Roda679,99
1.511,09 din/kg


