Cene → Slatkiši i žitarice → Keks mesavina 0240 BG produkt
Keks mesavina 0240 BG produkt
Pakovanje 240 g 3 prodavnice Barkod 8606105511933
118,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
491,67 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
118,00 din491,67 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta136,10 din567,08 din/kg+18,10 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 89,90 - 149,99 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Zaječar, Štubik149,99 din624,96 din/kg+31,99 din
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 689,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15149,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb149,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 118,00 | 131,05 |
| 01.09.2026. | 118,00 | 131,05 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MESAVINA KEKSA 240G 3+3CLASSICAleksandrović
- MES.CAJ.PEC/VAF CLAS.240GPrima
- KEKS MEŠAVINA KLASIK 3+3 240G BGPRODUKTTekijanka
- Keks mesavina 0240 BG produktTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+37 prodavnica571,38 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg














