Cene → Slatkiši i žitarice → Napolitanke limun blok 0400 Zitoprerada 9
Napolitanke limun blok 0400 Zitoprerada 9
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8606107081434
147,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
367,50 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
147,00 din367,50 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din474,98 din/kg+42,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 147,00 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 147,00 | 149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.B.B.O.400G LIMUNAleksandrović
- NAPOLITANKE BBO LIMUN 400GRAroma
- VAFEL LIMUN 400g ZITOPRERADATrlić
- Napolitanke limun blok 0400 Zitoprerada 9Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napolitanke Creme Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- Europrom%99,90
- Aman%99,99
+38 prodavnica422,46 din/kg
−27%Napolitanke Kocka Mlečna Čokolada Plazma 135 g
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
- Europrom%169,99
+38 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%Napolitanke Šlag&Čokolada Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%Napolitanke Kocka Bela Čokolada Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
+36 prodavnica1.230,69 din/kg
−18%Napolitanke Kakao Štark 180 g
- Transkom 94115,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Lidl128,99
+35 prodavnica638,89 din/kg
−36%Napolitanke Limun Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+35 prodavnica458,92 din/kg
−36%Napolitanke Čokolada Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+34 prodavnice458,92 din/kg
−29%Napolitanke Lešnik Jaffa 187 g
- VUM%99,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice534,22 din/kg












