Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Kakao Tempo 100 g
Biskvit Kakao Tempo 100 g
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 8690766110864
51,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
510,00 din/kg
Najskuplje je 59,90 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
51,00 din510,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta59,90 din599,00 din/kg+8,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,99 | 51,00 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 51,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BISKVIT KAKAO TEMPO 100GAleksandrović
- TEMPO KAKAO 100g ULKERTrlić
- *Kakao Biskvit Tempo Kremali 0100 24Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Aman%119,99
- Idea · Mercator · Roda%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−22%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
+23 prodavnice791,08 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- Sunce (Qvattro)%214,99
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−13%Biskvit Cocoa O Lala 35 g
- Euro Ša M%32,90
- Trnava Promet35,00
- Podunavlje%37,99
+23 prodavnice940,00 din/kg












